Angle down Atgal

Kupiškėnai išlydėti į „Ryterna Modul Mototourism rally“

Vidudienį miesto aikštėje mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas, Algirdas Notkus susitiko su kupiškėnais, atstovausiančiais mūsų Savivaldybei „Ryterna Modul Mototourism rally“, padėkojo už iniciatyvą ir komandos nusiteikimą prisidėti prie žinios apie Kupiškio kraštą sklaidos prieš ir po ralio ir įteikė Kupiškio kraštą reprezentuojančių lankstinukų, smulkių suvenyrų. „Džiaugiuosi, kad turime entuziastų, siekiančių pažinti Lietuvą ir pristatyti savo kraštą,“– išlydėdamas motociklininkų komandą sakė A. Notkus.

Devintus metus startuojančiame motociklininkų ralyje po visą Lietuvą Kupiškiui atstovaus Paulius Pranckūnas, Andrius Žilinskas ir Eligijus Tumonis.

Tai yra didžiausias Lietuvos pažinimo žygis, kurio metu šimtai motociklininkų entuziastų per vieną dieną aplankys per 40 objektų, susijusių su Baltijos keliu, Lietuvos kultūra, istorija ir paveldu.

„Šeštadienio ryte startuosime Kupiškyje, lankysime nurodytus objektus, o tos pačios dienos vakare finišuosime Birštone, “ – entuziazmo ir geros nuotaikos nestokojo P. Pranckūnas.

Stasė Krestovienė, Vidaus administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite