Angle down Atgal

Kuo skundėsi traukinio keleivis iš Palangos prieš beveik 100 metų?

Šiandien visa Lietuva ūžia nuo šnekų apie geležinkelį iki pat Palangos, o prieš 3 savaites „Švyturiui“ pirmajam paskelbus šią žinią, straipsnis „Geležinkelis iki pat Palangos. O kodėl gi ne?“ sumušė visus www.svyturiolaikrastis.lt iki tol buvusius skaitomumo rekordus ir iki šiol tebesipuikuoja mėgstamiausiųjų sąrašo viršuje.

Nors kai kurie komentarai po minimu straipsniu nestokojo sarkazmo, kad prieš kiekvienus rinkimus ši žinia vis paleidžiama į eterį, bet tapo akivaizdu, kad geležinkeliu didžiausiame šalies kurorte anaiptol ne visi būtų patenkinti.

„Negana to, kad daugiabučių statybos vykdomos, naikinant medžius, parkus, dar sugalvojo geležinkelį! Valdžia, jūs čia rimtai tai svarstot? Per kokius sklypus tiesis geležinkelis? Per jūsų? Giminių?” – štai vienas iš priešiškai nusiteikusių vietos gyventojų komentarų.

Nesiplečiant į argumentus už ir prieš geležinkelį iki didžiausio šalies kurorto, juolab, kad tai – dar tik ketinimai, prisiminkime, kokios traukinių problemos buvo aktualios prieš beveik 100 metų.

Daugiau skaitykite:

www.svyturiolaikrastis.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite