Angle down Atgal

Kūno kalba: kokie ženklai signalizuoja apie simpatiją?

Išmokite skaityti kūno kalbą ir jums gali pavykti pasiekti neįtikėtinų bendravimo rezultatų, rašo Telegraph.co.uk. Šie patarimai yra aktualūs tiek vyrams, tiek moterims.

Pirmiausia reiktų pasakyti tai, kad būti vyru yra labai sudėtinga. Moterys gali siųsti daugiau kaip 50 skirtingų signalų, naudodamos savo kūno kalbą. Vyrai tegali savo kūnu išreikšti 10 žinučių. Be to, vyrų kūno kalba yra kur kas lengviau suprantama, negu moterų.

Apie kūno kalbą aiškina psichologė ir pasimatymų ekspertė Jo Hemmings. Ji sako: „Moterys turi kur kas daugiau talentų perprasti kūno kalbos signalus negu vyrai. Bet tai yra labai neteisinga, nes analizuojant vyrus joms tereikia suprasti kelis jų signalus. Tuo tarpu vyrams reikia perprasti kelias dešimtis sudėtingų signalų ir jie dažniausiai susipainioja tarp jų. Vyrai moterų kūno kalbą interpretuoja tiesiogiai: tai, ką jie mato ir tai, ką girdi, yra aukščiau už viską. Labai dažnai toks mąstymas būna klaidingas.“

Tai kas per signalai vyrui leidžia manyti, kad jis patinka moteriai? Kai ši pakraipo galvą? Staiga perbraukia sau per plaukus? Nusišypso? „Žmonės pakreipia galvą, kad geriau girdėtų, kai klausosi. Vien dėl to, kad kažkas jūsų klausosi, nereiškia, jog jūs jam esate įdomus. Ranka perbraukti plaukus yra signalas, kad tai darantis žmogus nervinasi. Šypsena yra būtent tas signalas, kurio jums reikia. Šypsena leidžia suprasti, kad moteriai patinka vyras. Tačiau šypsena yra labai lengvai suvaidinamas kūno signalas“, – sako J. Hemings.

„Tai neįprasta, bet tada, kai moteris pakelia ar atsmaukia savo rūbo rankoves, ji leidžia pašnekovui suprasti, kad yra švelni ir maloni. Kitas svarbus faktas yra atstumas tarp pašnekovų. Jei moteris pastumia kokį nors objektą per stalą link vyro – meniu arba vandens stiklinę, reiškia, kad ji siunčia signalą, jog nori būti arčiau jūsų. Tai labai keista, nes iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad moteris nori nuo savęs kažką nustumti, o iš tiesų ji nori matyti savo pašnekovą arčiau savęs. Jei moteris pirštu brauko per stiklinės kraštą ar pirštais žaidžia su kaklo papuošalais, gali būti, jog vyras jai patinka. Bet tuo pačiu tai reiškia, kad ji nervinasi“, – dėsto psichologė.

Svarbiausias kūno kalbos aspektas yra akių kontaktas. Jei pašnekovas nori perduoti kažkokią užslėptą žinutę, jis privalo išlaikyti akių kontaktą. Žinoma, jei akių kontaktas trunka per ilgai, žmogus gali atrodyti kiek neįprastai ar kvailai. Svarbu yra nustatyti akių kontakto trukmę. Vyrams nepatariama rankomis užsidengti burnos. Jei taip nutinka, moterys jais netiki.

J. Hemmings pataria moterims: „Jei vyras žiūri į moterį vadinamu flirto trikampio principu, į vieną akį, į kitą, į burną ir vėl į akis, jis siunčia signalą, reiškiantį simpatiją. Kitas dažnas vyrų simpatijos signalas yra pečių atlošimas.“

Kūno kalba: keli signalai atminčiai

Tu jai patinki jei:

ji atsiraitoja ar pakelia savo rūbo rankoves (riešai yra pati švelniausia jos kūno dalis);

ji pastumia vyno taurę link tavęs (pasilenk link jos, kad tarp jūsų liktų kuo mažesnis atstumas);

ji žaidžia su savo kaklo vėriniu ir perbraukia pirštais per plaukus.

Tu jam patinki jei:

jis pasižiūri į kiekvieną tavo akį atskirai, tada į burną tada vėl į akis (flirto trikampis);

jis išpučia orą ir atmeta savo pečius atgal;

jis sėdi kaubojaus poza (rankos ant juosmens ir nykščiai užkišti už diržo).

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite