Angle down Atgal

Kultūros centro salės remontas renginius iškeldins į kitas erdves

Jurbarko kultūros centro veiklą pakoregavo ne tik karantinas, bet ir prasidėję didžiosios renginių salės rekonstrukcijos darbai. Kol vyks remonto darbai, kultūros centro kolektyvai koncertus, pasirodymus perkels į mažąją salę, Skirsnemunės kultūros centrą ir kitas erdves surado, o štai su komerciniais renginiais kol kas neaišku.

Pasirašyta sutartis

Birželio 9 d., pasirašyta Jurbarko kultūros centro pastato rekonstrukcijos techninio projekto C laidos rangos darbų sutartis su konkurso laimėtoju UAB „Indema“. Sutarties vertė 2 815 000,00 Eur. Darbų atlikimui šiais metais numatyti 484 tūkst. Eur skirtų iš Valstybės investicijų programos lėšų, dar 1,6 mln. Eur vykdydama Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą š. m. gegužės 6 d. pastato rekonstrukcijai skyrė LR Vyriausybė.

Planuojami darbai

Šiais metais planuojama atlikti šildymo, vėdinimo, elektros linijų įrengimo darbus, didžiosios salės ir jai priklausančių patalpų atnaujinimą. Numatoma įrengti salės ir scenos įgarsinimo, vaizdo projekcinę sistemas, apšvietimo bei efektinę kilnojamą įrangą, scenos užuolaidų ir akustinę sistemas, patogias kėdes žiūrovams. Patalpos bus pritaikytos žmonėms su negalia.

Renginiai sugrįžta

Visą karantino laikotarpį tiesiogiai internetu transliuoti renginiai ir koncertai baigiasi. Paskutinis toks tiesiogiai transliuojamas koncertas Jurbarko kultūros centro feisbuko puslapyje bus rodomas šiandien, birželio 19 d. 19 val. Tiesiogines transliacijas Jurbarko kultūros centras užbaigs ansamblio „Imsrė“ koncertu „Ei, nėra niekur tokių dvaružėlių“. O jau kitą savaitę, birželio 23 d. tas pats ansamblis pasitiks jurbarkieččius nebe virtualiai, o gyvai koncertuodamas Dainų slėnyje.

Daugiau skaitykite naujausiausiame „Mūsų laiko“ numeryje (2020 06 19).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite