Angle down Atgal

Kultūroje – nerimas dėl naujos viruso bangos: kai kurie teatrai jau atšaukia spektaklius

Lietuvoje kylant COVID-19 atvejų skaičiui, kultūros įstaigų vadovai tikisi, kad problemas padės švelninti galimybių pasas, tačiau nerimo ženklai – vis ryškesni, rašo portalas 15min.lt.

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) direktorius Jonas Sakalauskas jau pats asmeniškai atšaukė kai kuriuos spektaklius. Kultūros ministras Simonas Kairys teigė, kad išeitis – viena: jeigu nesiskiepysime, „joks superplanas nepadės“. 

„Akivaizdu, kad daugėja atvejų. Pasaulis jau imasi priemonių, o Lietuva jų dar tik imsis. Neramu, nes turime išskirtinį sezoną. O tikėjomės, kad jis bus toks, kaip būdavo anksčiau. Ir dabar tikimės iki paskutiniųjų“, – sakė J.Sakalauskas.

Pasak jo, jau keli LNOBT renginiai yra atšaukti jo iniciatyva: „Medikų bendruomenė jau ruošiasi sudėtingesniam laikotarpiui, tad akivaizdu, kad bus skelbiamas kažkokio lygio karantinas. Nenoriu gąsdinti visuomenės, bet visi ženklai tai rodo, nors tai oficialiai dar nepatvirtinta.“

J.Sakalauskas tikisi, kad artėjantis ruduo nesutrukdys repetuoti, juoba „paskiepiję esame didesnę dalį žmonių“: 

Jis tikino, kad LNOBT „tikrai prisidėtų prie vakcinacijos skatinimo“: „Padarysime viską, kad primintume norintiems skiepytis ir neturintiems neigiamo požiūrio dėl vakcinų.“ 

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite