Kultūrizmo ir fitneso varžybose Maltoje - ir šiaulietės pergalė

Šiauliai

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

80856

Balandžio 19-21 d. Maltoje vyko tarptautinis kultūrizmo ir fitneso turnyras „IFBB Diamond Cup“, kuriame Lietuvai atstovavo 11 sportininkų.

Geriausiai sekėsi Astai Kaukaitei (bikinis, per 169 cm) ir Deividui Gužiui (klasikinė vyrų figūra, abu - Marijampolės „Tauras“), kurie nugalėjo savo kategorijose ir laimėjo IFBB „Elite PRO“ kortas.

Sidabro medalius iškovojo Lina Kudrickė (bikinis, iki 169 cm, Šiaulių „Fit House“), Simonas Pužas (vyrų figūra, per 179 cm) ir Evelina Žiogienė (moterų figūra, abu - „Tauras“).

Ketvirti buvo Olga Ivančenko (veteranių bikinis, Jurbarko „Progresas“), kuri taip pat užėmė devintąją vietą bikinio ūgio kategorijoje per 169 cm, Tadas Čeponis (klasikinis kultūrizmas, „Tauras“) ir Giorgi Mačavariani (kultūrizmas, per 100 kg, Vilniaus „Sky gym“). Penktą vietą užėmė Laura Maslauskienė (kūno ftnesas, iki 163 cm ir veteranių kūno fitnesas, „Progresas“).

Šeštas klasikinės figūros kategorijoje buvo Žygimantas Zmejauskas („Tauras“), aštuntas klasikinio kultūrizmo kategorijoje - Mindaugas Urbaitis (Naujosios Akmenės „Partinisgym“).

„IFBB Elite PRO“ varžybose startavo du Lietuvos atstovai - Deividas Dubinas užėmė ketvirtąją vietą, o Tomas Bendoraitis - aštuntąją.