Sportas2017 m. Gegužės 15 d. 10:39

Kultūrizmo ir fitneso turnyro Šiauliuose nugalėtoju tapo J. Poliakus

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

2846

Savaitgalį Šiauliuose vykusio tarptautinio kultūrizmo ir fitneso turnyro „Saulės taurė“ absoliučiu nugalėtoju tapo Justas Poliakus (Šiaulių „Fit House“).

Pirmąsias vietas taip pat užėmė Rokas Linkevičius (iki 18 m., kultūrizmas, Šiaulių „Gylys“), Indrė Balevičiūtė (iki 23 m., kūno fitnesas, Marijampolės „Tauras“), Vilius Sosnovskis (iki 23 m., kultūrizmas, Vilniaus „Dubinas team“), Tomas Kairys (iki 23 m., klasikinis kultūrizmas, „Tauras“), Sandra Kazlauskienė (bikini, 166 cm), Ramona Žiauberytė (bikini, + 166 cm, abi - „Fit House“), Edvinas Tuinyla (figūra, Kauno „Team kulturizmas.net“), Dovydas Padolskas (klasikinis kultūrizmas, Vilniaus „D'Atlantis“), Julija Krugliakova (kūno fitnesas, „Team kulturizmas.net“), Justas Poliakus (kultūrizmas), kuris buvo pirmas ir Šiaulių apskrities vyrų kategorijoje, o moterų grupėje - Ramona Žiauberytė („Gylys“, abu - „Fit House“).

Antrąsias vietas užėmė Karolis Linkevičius (iki 18 m., kultūrizmas, „Gylys“), Justė Tamašauskaitė (iki 23 m., kūno fitnesas, Naujosios Akmenės „Partinisgym“), Arūnas Šakarnis (iki 23 m., kultūrizmas, „Gylys“), Dovydas Padolskas (iki 23 m., klasikinis kultūrizmas, „D'Atlantis“), Andželika Rudenko (bikini, 166 cm, Kauno „GR team“), Lina Kudrickė (bikini, + 166 cm, „Fit House“), Modestas Kungys (vyrų figūra, Jonavos „Maximus gym“), Nerijus Tamošaitis (klasikinis kultūrizmas, Jurbarko „Progresas“), Daiva Varnelienė (kūno fitnesas, „Tauras“), Vilius Sosnovskis (kultūrizmas, „Dubinas team“).

Treti liko Gytis Šliauteris (iki 18 m., kultūrizmas, „Partinisgym“), Martynas Savickas (iki 23 m., kultūrizmas, „Gylys“), Deividas Pužas (iki 23 m., klasikinis kultūrizmas, Kauno „Minotauras“), Diana Žiaugaitė (bikini, 166 cm, „Dubinas team“), Marina Zvančuka (bikini, + 166 cm, Latvija), Deividas Jonikaitis (vyrų figūra, „Dubinas team“), Tomas Kairys (klasikinis kultūrizmas, „Tauras“), Edita Kaliūnienė (kūno fitnesas, „Progresas“), Marius Jakubonis (kultūrizmas, „Tauras“).

Tarp klubų geriausiu pripažintas Marijampolės „Tauras“, antroji vieta atiteko Šiaulių „Gyliui“, o trečioji - Šiaulių „Fit House“.

Kaliningrade (Rusija) vykusiame tarptautiniame fitneso turnyre „Royal Fitness Show 2017“ Lietuvai atstovavo penkios sportininkės iš Vilniaus „Fitness LT“ klubo, treniruojamos Tomo Petroko.

„Fit model“ kategorijoje nugalėjo Paulina Lauganaitė, devinta buvo Eglė Plechavičiūtė, 13-a - Monika Stackevičienė. Bikini (iki 166 cm) pirmąją vietą užėmė Živilė Augustytė, o bronzos medalis atiteko Anastasijai Sidorevič.

Turnyre dalyvavo sportininkai iš Rusijos, Lietuvos, Latvijos ir Egipto.