Angle down Atgal

Kultūristas „išsiskyrė“ su savo lėle žmona ir pristatė naują partnerę

Kazachstaniečio kultūristo Jurijaus ir jo lėlės Margo meilės istorija praėjusių metų lapkritį pasiekė kulminaciją, „porai“ sumainius vedybinius žiedus. Tačiau nelaimingas įvykis lėmė, kad lėlė sulūžo ir turėjo būti išsiųsta pataisyti. Atskirtas nuo žmonos, kultūristas suprato, jog negali būti susaistytas monogamiškuose santykiuose. Jis viešai prisipažino užmezgęs naujus santykius su kitu objektu.

Skamba kaip istorija iš fantastinio filmo? Deja, viskas yra tiesa. Kazachstanietis Jurijus Toločko „Instagram“ socialiniame tinkle jau pristatė sekėjams savo naują meilės objektą – lėlę Lolą.

„Čia yra Lola“, – parašė vyras savo socialinio tinklo paskyroje, turinčioje daugiau nei 100 tūkst. sekėjų.

Jis taip pat papasakojo, kad jo santuoka su Margo jau yra praeityje. Kultūristo teigimu, kai lėlė sulūžo prieš pat Kalėdas ir buvo išsiųsta taisyti, jis nuklydo į kairę su kitu objektu.

„Lola turi moters galvą, vištos kūną, o jos bamba yra gili ir gali būti naudojama kaip makštis. Aš jums vieną dieną tai parodysiu. Identifikuoju ją kaip didelę vištą. Aš norėjau tokio žaisliuko. Taip pat nusprendžiau, kad noriu turėti haremą. Tegul mūsų šioje šeimoje būna daug“, – pasakojo Jurijus.

„P.S., aš išsiskyriau su Margo. Kol kas nesu pasirengęs kalbėti apie skyrybų priežastis“, – pridūrė jis.

Belieka tikėtis, kad naujoji sportininko meilė taip greitai nesibaigs.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite