Angle down Atgal

Kritikos sulaukę Didžiuliai pateikė viešą paaiškinimą: žinojome, kad tai bus nepatogu ir nenaudinga mums (vaizdo įrašas)

Lavrinovičių ir „Telios“ skandalą pradėję Didžiuliai sulaukė nemažai kritikos. Žinomi sutuoktiniai ketvirtadienį nusprendė viešai paaiškinti, kodėl taip sureagavo.

Praėjusią savaitę didelio visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio sulaukė atlikėjas J. Didžiulis, kuris paskelbė atsisakantis „Telios“ paslaugų, nes įmonė reklamuoja brolius, praeityje padariusius seksualinį nusikaltimą.

„Mums smurtas prieš moteris yra pirmo svarbumo problema ir tiesiog negalime mokėti pinigų įmonei, kuri paslaugas, skirtas jaunimui, reklamuoja žmonėmis, teistais už grupinį išprievartavimą“, – rašė J. Didžiulis.

Į atlikėjo komentarą buvo sureaguota greitai. „Telia“ išplatino viešą žinutę, kurioje teigė stabdantys „Ežio“ reklamą su garsiais broliais.

Nemažai kritikos sulaukę Didžiuliai feisbuke įkėlė vaizdo įrašą, kuriame detaliai išdėstė savo poziciją ir paaiškino, kodėl taip pasielgė.

„Daugiau jautrumo ir daugiau sąmoningumo, kai kalbama apie seksualinį smurtą ir smurtą prieš moteris. Toks buvo vienintelis mūsų tikslas.

Atsakom į Jūsų klausimus:

– Kodėl mes iškėlėm šitą klausimą viešai?

– Kodėl bausmės atlikimas neišplauna visos praeities?

– Ką mes padarėm už Lietuvą?

– Kodėl „darom sau PR“?

Turėtu būti aišku, kad čia ne prieš Lavrinovičius asmeniškai, o apie socialiai atsakingą įmonę, kuri turėjo atsižvelgti į segmentą mūsų visuomenėje, kuriam šita tema kelia skaudžių asociacijų.

Kas supranta apie viešuosius ryšius, žino, kad „keldami šuršalą“ sau darėm „meškos paslaugą“. Žinojom, kad bus nepatogu ir nenaudinga mums. Bet vis tiek kėlėm, kad aukos žinotų, jog kažkam tai rūpi. Kad suteiktų joms drąsos prabilti.

Jeigu norim tikrų pokyčių, turim nevengti nepatogių klausimų. Negalim nutylėti ir tikėti, kad situacija ims ir pasikeis savaime. Netgi kai labai labai nepatogu. Už tai“, – prie vaizdo įrašo rašė J. Didžiulis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite