Angle down Atgal

Kriminaliniai įvykiai Klaipėdoje: vagystės, neblaivus vairuotojas

Birželio 10-osios ir 11-osios uostamiesčio kriminaliniai įvykiai:

Apie 18.45 val. Taikos pr., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra pavogtas dviratis „Alu Trekking Star“, kuris trumpam buvo paliktas prirakintas prie dviračių stovo. Žala – 200 eurų. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Apie 10.13 val. gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Debreceno g., automobilis „Peugeot“ kliudė kitą stovėjusį automobilį „Renault“ ir pasišalino iš eismo įvykio vietos. Nustatyta, kad automobilį „Peugeot“ vairavo  1958 m. gimęs vyras, kuriam nustatytas 1,61 prom. neblaivumas. Asmuo sulaikytas.

Birželio 10-ąją į Klaipėdos m. PK kreipėsi 1993 m. gimusi moteris, kuri pranešė, kad nuvykusi į banko skyrių sužinojo, jog apgaulės būdu išviliojus jos elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus, be jos žinios į kitą sąskaitą buvo pervesti 5 080,20 eurų. Pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

Birželio 11-ąją apie 02.05 val. Klaipėdoje, Alksnynės g., pastebėta, kad yra išdaužti automobilio „Nissan Qashqai“ priekinio ir galinio langų stiklai ir įskeltas kairės pusės galinių durelių lango stiklas. Žala – apie 1 500 eurų. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite