Angle down Atgal

Kriminalai pajūryje: vyras apdaužė moters automobilį

Kovo 18 dieną, apie 20.25 val. Bokšų g., Klaipėdoje, bute, rastas švirkštas, kuriame buvo rudos spalvos skystis, įtariama, narkotinė medžiaga. Dėl įvykio apklaustas 1991 m. gimęs vyras. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Apie 09.00 val., Jurginų g., Klaipėdoje, pastebėta, kad yra subraižytas įstaigos teritorijoje stovėjusio automobilio „Mercedes-Benz“ kėbulas. Žala – 450 eurų. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Kovo 19 dieną,  apie 00.00 val. gautas pranešimas, kad Jūreivių g., Klaipėdoje, automobilių stovėjimo aikštelėje, prie automobilyje sėdėjusios 1986 m. gimusios moters priėjo nepažįstamas vyras ir galimai lazda trenkė į šoninį veidrodėlį. Žala – apie 300 eurų. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Kovo 15 dieną, apie 14.00 val. Šilutės pl., Klaipėdoje, pastebėta, kad iš sandėliuko yra pavogti uždarajai akcinei bendrovei priklausantys daiktai. Žala – 1386,49 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite