Angle down Atgal

Kriminalai pajūryje: muštynės bare

Liepos 25 dieną, gautas 1991 m. gimusio vyro pareiškimas, kuriame nurodoma, kad 2021-07-24 apie 07.50 val. Tiltų g., Klaipėdoje, prie baro, nepažįstamas asmuo jį sumušė. Po medikų apžiūros ligoninėje pareiškėjas gydomas ambulatoriškai. Įvykio vietoje sulaikytas 1994 m. gimęs įtariamasis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Tą pačią dieną, apie 05.38 val. Klaipėdoje, Tiltų g.–Turgaus g. sankryžoje, pastebėta, kad, prapjovus prekyvietės palapinę, iš jos pavogta  konditerijos gaminių. Žala – apie 500 eurų. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Apie 22.40 val. Gedminų g., Klaipėdoje, prie automobilio „Audi“ rastas plastikinis maišelis su augalinės kilmės žalsvos spalvos galimai narkotine medžiaga. Automobilyje buvęs 1998 m. gimęs vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Apie 19.35 val. Palangoje, J. Basanavičiaus g., bare, pastebėta, kad dingo 700 eurų, pinigai buvo vyriškoje rankinėje, pakabintoje ant kėdės atlošo. Pradėtas vagystės tyrimas.

Liepos 25 dieną gautas 1993 m. gimusio vyro pareiškimas, kuriame nurodoma, kad tą pačią dieną pareiškėjas internete paskelbė, kad parduoda automobilio ratlankius už 200 eurų. Susisiekęs nepažįstamas asmuo nurodė norintis pirkti parduodamą prekę ir atsiuntė pinigų pavedimo nuorodą. Ją paspaudus ir suvedus mokėjimo kortelės duomenis, iš pareiškėjo banko sąskaitos buvo nuskaičiuoti  700 eurų. Pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite