Angle down Atgal

Kriminalai Klaipėdos apskrityje: siautėjo ilgapirščiai

Spalio 14 dieną, gautas 1955 m. gimusios moters pareiškimas, kuriame nurodoma, kad 2021-10-14 apie 20.25 val. Bandužių g., Klaipėdoje, namo kieme, iš nugaros pribėgo nepažįstamas vyras, kuris pareiškėją parvertė ant žemės, nuplėšė rankinę ir pabėgo. Dėl patirtų sužalojimų moteris nuvežta į ligoninę. Žala – 820 eurų. Pradėtas tyrimas dėl plėšimo.

Apie 15.40 val. Klaipėdoje, Taikos pr., automobilių stovėjimo aikštelėje prie prekybos centro, pastebėta, kad yra apgadintas automobilis „ Volkswagen“ – subraižyti vienos pusės sparnai ir durelės. Žala – 400 eurų. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Apie 17.09 val. gautas pranešimas, kad Taikos pr., Klaipėdoje, parduotuvėje, nepažįstamas vyras, po nesėkmingo bandymo pavogti prekių, elgėsi agresyviai, įžeidinėjo apsaugos darbuotojas, grasino susidoroti, apmėtė jas kiaušiniais ir pasišalinbo. Viena apsaugos darbuotoja nuvežta į ligoninę. Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Apie 17.10 val. Kretingos r., Padvarių k., kelyje Kretinga–Skuodas, blaivaus 1950 m. gimusio vyro vairuojamas automobilis „Mazda“ partrenkė staiga kelio važiuojamąją dalį ne pėsčiųjų perėjoje kirtusią 1946 m. gimusią moterį, kuri dėl patirtų sužalojimų nuvežta į ligoninę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite