Angle down Atgal

Kriminalai Klaipėdos apskrityje: rasta narkotikų

Spalio 10 dieną, apie 19.51 val. Klaipėdoje, Minijos g., bendro naudojimo koridoriuje, atliekant dalinę 2000 m. gimusio vyro apžiūrą, kelnių kišenėje buvo ratas folijos lankstinukas su gelsvos spalvos milteliais galimai narkotine medžiaga. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Apie 19.10 val., Kretingos r., Salantų mstl., priėjęs nepažįstamas vyras kelis kartus sudavė  1990 m. ir 1985 m. gimusiems vyrams. Įvykio vietoje sulaikytas ir į areštinę uždarytas 2002 m. gimęs vaikinas, kuriam nustatytas 1,78 prom. neblaivumas.  Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.
Apie 10.36 val. gautas pranešimas, kad  Klaipėdoje, Herkaus Manto g. ir Šiaurės pr. sankryžoje, į pareiškėjo automobilio  „Mercedes Benz“ galą atsitrenkė automobilių nuomos įmonei priklausantis automobilis „Škoda“, kurio vairuotojas gali būti neblaivus. Atvykę pareigūnai 1984 m. gimusiam „Škoda“ vairavusiam vyrui nustatė 2,00 prom. neblaivumą. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite