Angle down Atgal

Kriminalai Klaipėdos apskrityje: policija tiria mįslingą mirtį

Vasario 28 dieną, apie 09.10 val. Neringoje, Taikos g., bute, rastas 1955 m. gimusio vyro kūnas su žaizdomis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Tą pačą dieną, apie 15.50 val. Klaipėdoje, Liepų g., motociklo „Yamaha“ vairuotojas, gimęs 1995 m., pirminiais duomenimis, tiesiame kelio ruože, važiuodamas pastatė motociklą ant vieno rato ir jo nesuvaldė – nuvažiavo ant šaligatvio ir trenkėsi į ten ėjusį 1948 m. gimusį pėsčiąjį. Pėsčiasis ir motociklo vairuotojas nuvežti į ligonę. 

Apie 15.00 val. Klaipėdoje, Klaipėdos g., pastebėta, kad iš bendro naudojimo patalpos, į kurią galima laisvai patekti, yra pavogtas dviratis „Merida TFS Trial“. Žala – 500 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Apie 10.30 val. Lūžų g., Klaipėdoje, atlikus dalinę 2001 m. gimusio vaikino apžiūrą, po apsauginiu mobiliojo telefono „Samsung Galaxy A21“ dėklu, rastas popieriaus lankstinukas su baltos spalvos milteliais, galimai, narkotine medžiaga. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Apie 22.30 val. Klaipėdos r., Gerduvėnų k., automobilio BMW vairuotojui, 1997 m. gimusiam vyrui, nustatytas 1,60 prom. neblaivumas. Jis uždarytas į areštinę.

Patikros postuose visoje Klaipėdos apskrityje patikrinti 2732 automobiliai, iš jų Klaipėdos mieste – 737. Visoje Klaipėdos apskrityje nepraleisti 25 ekipažai, surašyti 7 protokolai už karantino reikalavimų pažeidimus (pagal ANK 45 str. 4 d.) ir 21 – už įvairius KET pažeidimus.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite