Angle down Atgal

Kriminalai Klaipėdos apskrityje: padegti automobiliai

Vasario 24 dieną, apie 05.57 val., Klaipėdoje, Šilutės pl., angare, kilo gaisras, kurio metu sudegė viduje buvę automobiliai „Dodge Durango“ ir „Buick“. Įtariamas padegimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Apie 19.31 val. Klaipėdoje, Mažojo Kaimelio g., daugiabučio namo kieme, pastebėta, kad yra apgadintas automobilis „Audi Q7“ – sulankstytos dešinės pusės durelės, įlenktas priekinio sparno kampas, nulaužtas šoninis veidrodėlis. Žala – 1000 eurų. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

 į Klaipėdos m. PK kreipėsi 2000 m. gimęs vyras, kuris pranešė, kad 2021-02-23 apie 23.40 val. Taikos pr., Klaipėdoje, galimai, kieme, iš matymo pažįstama mergina, konflikto metu, peiliu sužalojo ranką. Pradėtas tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Patikros postuose visoje Klaipėdos apskrityje patikrinti 1197 automobiliai, iš jų Klaipėdos mieste – 248. Nepraleisti 3 ekipažai, surašyta 10 ANK protokolų už įvairius KET pažeidimus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite