Angle down Atgal

Kriminalai Klaipėdos apskrityje: apgadinti automobiliai ir vagystės

Balandžio 27 dieną, apie 08.37 val. Taikos pr., Klaipėdoje, automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad yra išdaužtas automobilio „Volvo S60“ durelių lango stiklas ir pavogti priekiniai žibintai. Žala – tikslinama. Pradėtas vagystės tyrimas.

Palangos m. PK gautas uždarosios akcinės bedrovės atstovo pareiškimas, kad 2021-04-21 apie 12.15 val. vyras iš įmonės nuomos punkto Palangoje, Vytauto g., išsinuomojo sportinį kalnų dviratį „ZX comp AC-38“ ir laiku jo negrąžino. Žala – 262,19 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Į VĮ „Regitra“ Klaipėdos filialo Kretingos grupę, Vytauto g., Kretinga, kreipėsi 1982 m. gimęs vyras, kuris norėjo registruoti 2010 metų laidos automobilį „Audi A5“, tačiau buvo nustatyta, kad automobilio registracijos liudijimas yra ieškomas Šengeno informacinėje sistemoje. Pradėtas tyrimas pagal LR BK 302 straipsnį.

Apie 08.20 val. Šiaulių g., Klaipėdoje, daugiabučio kieme, pastebėta, kad galimai iš chuliganiškų paskatų yra subadytos visos automobilio „VW Transporter“ padangos ir dvi greta stovėjusio automobilio „VW Transporter“ padangos. Žala – tikslinama. Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Apie 14.20 val. Klaipėdoje, I. Simonaitytės g., daugiabučio kieme, pastebėta, kad įtariama iš chuliganiškų paskatų apgadintas automobilis BMW 320D – galimai aštriu daiktu subraižytas automobilio kėbulas. Žala – apie 800 eurų. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Balandžio 26 dieną, apie 23.09 val. Klaipėdos r., Tilvikų k., nuo kelio nuvažiavusio automobilio „TOYOTA“ vairuotojui gimusiam 1985 m. nustatytas 2,09 prom. neblaivumas. Vyras uždarytas į areštinę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite