Angle down Atgal

Kriminalai Klaipėdoje: vagystė, apgadintas automobilis, apgaulės būdu išvilioti pinigai

Rugsėjo 22–23-iąją policijos pareigūnai uostamiestyje turėjo darbo. Pranešta apie apvogtą garažą, apgadintą automobilį, dažais ištepliotą sieną, apgaulės būdu išviliotus pinigus ir galimas sukčiavimo atvejis.

Apie 07.15 val. Klaipėdoje, Rasytės g., pastebėta, kad patekus į aptvertą, neužrakintą teritoriją, iš garažo pavogti du elektriniai dviračiai „Sheng milo“.  Žala –2590 eurų. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Apie 11.48 val. Klaipėdoje, Turgaus a., automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad  yra apgadintas automobilis „Audi“ – galimai aštriu daiktu apibraižytos kairės pusės durelės ir sparnas. Žala – 1500 eurų. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Apie 09.00 val. Klaipėdoje, Daržų g., pastebėta, kad dažais yra ištepliota ugdymo įstaigos siena. Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Į Klaipėdos m. PK kreipėsi 1936 m. gimusi moteris, kuri pranešė, kad tą pačią dieną apie 18.00 val. į namų telefoną paskambinęs nepažįstamas policijos pareigūnų prisistatęs vyras apgaulės būdu išviliojo 2700 eurų. Pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

Į Klaipėdos r. PK kreipėsi vyras, kuris nurodė, kad tą pačią dieną apie 18.30 val. ketindamas parduoti perforatorių, paspaudė neva pirkėjo atsiųstą nuorodą, suvedė banko kortelės duomenis ir pastebėjo, kad nuo jo sąskaitos  buvo pasisavinta 2850 eurų. Pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite