Kretingos motobolas pasipuošė sidabru

Klaipėda

Karolis BakūnasŠaltinis: Etaplius.lt

97539

Šių metų motobolo sezoną Kretingos klubas baigė pasidabinęs sidabro medaliais. Sekmadienį buvo sužaistos paskutinės motobolistų rungtynės centrinės Europos lygoje, kuriose sprendėsi antrosios vietos likimas.Kretingoje dėl sidabro medalių susikovė mūsų rajono motobolo klubas ir Minsko „ZARIA“.

Įnirtinga kova vyko nuo pat pirmųjų minučių, bet kretingiškiams pavyko atsiplėšti jau pačioje rungtynių pradžioje, kai vienas po kito buvo pelnyti du įvarčiai.

Svečiai iš Baltarusijos atkakliai priešinosi – po dviejų kėlinių kretingiškiai pirmavo rezultatu 5:3 ir rungtynių baigtis dar atrodė visai neaiški.

Tačiau gausiai susirinkusių žiūrovų džiaugsmui, trečiasis ir ketvirtasis kėliniai tapo tik formalumas. Kretingos motobolo klubo pranašumas aikštėje jau niekam nebekėlė abejonių ir mūsų komanda šventė pergalę rezultatu 8:3.

Net šešis įvarčius mūsų komandai pelnė žaidžiantis komandos treneris Renatas Žiubrys. Dar du pridėjo Lukas Šimkus.

Po rungtynių Kretingos komandos treneris R.Žiubrys teigė, kad ši pergalė komandos vyrams buvo itin saldi, nors pagal iki šiol surinktus taškus būtų užtekę sužaisti ir lygiosiomis.

„Paskutiniąsias šio sezono rungtynes savo namuose stengėmės laimėti, nes norėjome šią pergalę padovanoti visiems mūsų žaidimą nuolat stebintiems ir mūsų komandą palaikantiems kretingiškiams“, - teigė komandos vadovas.

R.Žiubrį komandos rezultatas džiugino dar ir todėl, kas klubas šiemet ypač atjaunėjęs. Šiose rungtynėse debiutavusiam jauniausiam žaidėjui – vartininkui Domantui Barkauskui šiemet dar tik sukaks 17 metų. Iš klubo pasitraukusius veteranus pakeičia gabus paties klubo išaugintas jaunimas.

Centrinės Europos lygos čempionais šiemet tapo mūsų kaimynai Skuodo „Bartuvos“ komanda. Treti liko Pinsko „Avtomobilist“ (Baltarusija).