Angle down Atgal

„Kretingos“ krepšinio klubą tobulėti įkvepia verslo pagalba

Kretingos mieste krepšinis turi gilias tradicijas: Gintaras Krapikas, Romanas Brazauskis, Alvydas Pazdrazdis, Gintaras Einikis –tik keletas šiame mieste užaugusių žaidėjų. Krepšinį kretingiškiai tikrai myli bei triukšmingai ir aktyviai palaiko savo miesto krepšinio komandą. Dėl koronaviruso pandemijos padarinių visas sportas šalyje susiduria su dideliais sunkumais, tad finansinė verslo parama šiam sektoriui be galo svarbi.

Skatina siekti aukščiausių tikslų  

Elektroninių ryšių ir telekomunikacijų paslaugas Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje (šviesolaidinis internetas, išmanioji televizija, fiksuotas ryšys), tarp jų ir Kretingoje teikianti UAB „Splius“ įsiliejo į miesto sporto rėmėjų gretas.  

Šios įmonės generalinio direktoriaus Arymanto Klapatausko teigimu „Splius“ įmonei visada malonu paskatinti talentingus sportininkus bei komandas ir prisidėti prie miesto renginių.  

„Esame viena didžiausių sparčiai besivystančių  bendrovių šiaurės Lietuvoje, teikianti interneto, išmaniosios televizijos paslaugas Šiaulių apskrityje, Klaipėdoje, Gargžduose, o dabar jau galime nudžiuginti ir Kretingos gyventojus. Esame atsakingas verslas, todėl visad stengiamės paskatinti sportininkus, talentus, prisidėti prie miesto renginių“, – teigė „Splius“ generalinis direktorius.  

„Kretingos“ krepšinio klubo vyriausiojo trenerio Arimantas Mikaločius džiaugėsi, kad tokia ambicinga ir rimta firma kaip „Splius“ papildė miesto krepšinio rėmėjų gretas ir tai skatins dar labiau tobulėti:  

  

„Šiuo sunkiu pandeminiu laikotarpiu kiekvienas rėmėjas yra bę galo svarbus. Tokios ambicingos ir rimtos firmos kaip „Splius“ įsiliejimas į mūsų komandą, skatina dar labiau tobulėti ir siekti aukščiausių tikslų“, – džiaugėsi treneris.  

Kretingiškiai myli krepšinį  

Kretingos sporto mokyklos direktoriaus pareigas ne vieną dešimtmetį einančio Remigijaus Malakausko teigimu, krepšinis Kretingoje yra populiarus ir mylimas.  

„Apie 200 vaikų lanko krepšinio treniruotes Kretingos sporto mokykloje ir nuolat papildo reprezentacinės miesto komandos sudėtį. Šį sezoną komanda Regionų krepšinio lygoje kol kas užimą aukštą trečią poziciją ir turi tikslą patekti į aukštesnę lygą sudėtį“, – sakė R. Malakauskas. 

Jam pritarė ir „Kretingos“ miesto komandą treniruojantis ir nemažai sporto renginių organizuojantis Arimantas Mikaločius. 

Kiekvienais metais klubas vasarą organizuoja krepšinio stovyklą, kurioje su gabiais Kretingos jaunaisiais krepšininkais savo patirtimi dalinasi garsūs krepšinio žaidėjai, treneriai iš visos šalies. Klubas taip pat vykdo ir ne vieną lauko krepšinio turnyrą, kuris sutraukia gausų būrį krepšinio entuziastų. Tokie renginiai sunkiai įsivaizduojami be tokių rėmėjų kaip „Splius“ pagalbos.  

Malonus ir netikėtas pasiūlymas  

“Kretingos“ komandos treneris neslėpė, kad UAB „Splius“ pasiūlymas buvo tikrai netikėtas ir malonus. 

“Šis laikotarpis sunkus verslui, tad šios rimtos firmos pasiūlymas bendradarbiauti buvo labai malonus ir kiek netikėtas. Siuntėme elektroninius laiškus pasiūlymais bendradarbiauti ne vienai įmonei ir sulaukėme skambučio iš „Splius“. Nuo pat pirmos pokalbio minutės jautėsi, kad šią įmonę domina galimybė padėti mūsų miesto krepšiniui siekti aukštesnių tikslų ir jaučiame didelę atsakomybę ir nenorime jų nenuvilti“, – apie pažintį su „Splius“ kalbėjo treneris.  

„Splius“ bendrovei vadovaujantis A. Klapatauskas Kretingos miesto krepšininkams palinkėjo būti greitiems ir rezultatyviems kaip „Splius“ teikiamos paslaugos. 

„Linkime BC „Kretinga“ komandai būtų tokiems greitiems kaip „Splius“ internetas ir rezultatyviems kaip pelningas verslas“, – linkėjimus perdavė generalinis direktorius  

Kas yra UAB „Splius“?  

„Splius“ – elektroninių ryšių ir telekomunikacijų paslaugas šiaurės ir vakarų Lietuvoje (šviesolaidinis internetas, išmanioji televizija, fiksuotas ryšys) uždaroji akcinė bendrovė.  

UAB „Splius“ nuolat diegia naujausias technologijas elektroninių ryšių sferoje, todėl  klientai gali naudotis šviesolaidiniu internetu, kuris suteikia Šiaurės ir Vakarų Lietuvos gyventojams naujus kelius į duomenų perdavimą ir gavimą – garantuoja maksimalų perduodamų duomenų saugumą bei itin didelę spartą. 

Šios firmos paslaugomis jau gali pasinaudoti ir Kretingos miesto gyventojai, kuriems dėka naujai įdiegtos GPON technologijos, „Splius“ gali pasiūlyti itin kokybišką ir itin greitą internetą iki 1 gigabito. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite