Angle down Atgal

Kretingoje vaikų žaidimo aikštelę galima pasiekti tik valtimi?

Kretingoje tėvai išleisdami vaikus pažaisti žaidimų aikštelėje turėtų pasirūpinti jei ne nardymo kostiumais, tai bent itin gerais lietaus rūbais. Šiuo metu aikštelė primena labiau baseiną nei erdvę žadimams.

Vandenyje skęstančios žaidimų aikštelės nuotrauka žaibiškai išplito socialiniuose tinkluose. Kretingiškiai tikina, kad žvyrduobėje įrengtos supynės ir kiti įrenginiai nuolat užliejami. Čia neįrengta vandens nutekėjimo sistema.

Gyventojai piktinasi, kad problema nesprendžiama.

„Šita vaikų žaidimų aikštelė iš vis vienas didelis nesusipratimas ir tiek. Pinigus išplovė tiesiogine ta žodžio prasme“, - piktinosi viena kretingiškė.

„Žvyrduobėje yra buvę tiek vandens,kad galėjai maudytis ir plaukioti su valtele,ne tik kur prūdas,bet visoje žvyrduobėje. O patvinsta ji dažnai,tad joks drenažas mano nuomone čia nepadės.“, - pridūrė kita moteris.

Daliai kretingiškių problema atrodo menka – esą šiuo metų laikų visoje Kretingoje gausu balų ir užsistovėjusio vandens.

„Nubėgs vanduo ir viskas bus gerai. Dabar visur kur žolė yra šliunkis ir nepaeinama. Giliai abejoju kad pučiant vėjui ir lyjant vaikus kas ten veda.“, - kitokią nuomonę socialiniame tinkle išreiškė moteris.

„Visur dabar taip, kiemai, laukai, gatvės, visur pilna vandens.“, - sakė ir dar viena kretingiškė.

Etaplius.lt nusprendė pasidomėti ar Kretingos rajono savivaldybei yra žinoma ši žaidimų aikštelės problema. Bus papildyta.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite