Angle down Atgal

Kretingoje – Susisiekimo ministro vizitas

Kretingos rajono savivaldybė sėkmingai pasinaudojo galimybe gauti valstybės lėšų sodininkų bendrijų kelių atnaujinimui ir žvyrkelių asfaltavimo darbams – akcentavo antradienį Kretingoje viešėjęs LR Susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

Sodininkų bendrijų kelių inventorizacijai, taisymui ar rekonstrukcijai iš rezervinės Kelių priežiūros ir plėtros programos šiemet Kretingos rajono savivaldybei iš viso skirta kiek daugiau nei 303 tūkst. eurų. Už šias lėšas numatoma rekonstruoti „Žemaitijos“, „Akmenos“ ir „Medvalakio“ sodininkų bendrijose esančias gatves.

Su Kretingos rajono meru Antanu Kalniumi susitikęs R. Masiulis pažymėjo, kad pasirūpinti sodininkų bendrijose esančiais keliais suskubo tik dalis šalies savivaldybių. Todėl, pasak ministro, išskirtina, kad net ir įvykus valdžios pasikeitimui, Kretingos rajono savivaldybė nepraleido tik šiemet atsiradusios galimybės gauti lėšų minėtų gatvių tvarkymui.

Susiekimo ministro teigimu, rajonas sėkmingai dalyvauja ir žvyrkelių asfaltavimo programoje. Šiemet šiems darbams Kretingos rajono savivaldybei skirta 210 tūkst. eurų. Lėšos bus panaudotos Kretingos miesto Aušros g. ir Rytų g., Rubulių kaimo Žaliosios g., Salantų miesto Taikos g. ir Laivių kaimo Laukų g. asfaltavimo darbams.

Kretingos rajono vadovas drauge su ministru taip pat aptarė Žemaitės alėjos rekonstrukcijos, apsauginių garso sienelių įrengimo šalia geležinkelio Kretingoje, nesaugių geležinkelio pervažų ir kelių sankryžų rekonstravimo, rajono dviračių takų tinklo plėtros, Vydmantus kertančio kelio apšvietimo, elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimo ir kitus rajonui aktualius klausimus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite