Angle down Atgal

Kretingoje prasideda Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos sporto aikštyno rekonstrukcija

Artimiausiu metu Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos stadione prasidės rekonstravimo darbai. Antradienį, birželio 11 d., Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Girdvainė pasirašė statybos rangos sutartį su UAB „Rolana“ dėl šio sporto aikštyno Savanorių g. 56, Kretingoje, atnaujinimo.

Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorės J. Girdvainės teigimu, projektas labai aktualus ne tik J. Pabrėžos universitetinės gimnazijos ir greta įsikūrusios Marijos Tiškevičiūtės mokyklos bendruomenėms, bet ir visiems Kretingos miesto gyventojams. Projekto metu J. Pabrėžos gimnazijos sporto aikštynas iš esmės bus modernizuojamas bei pritaikytas gyventojų aktyvaus laisvalaikio ir sporto reikmėms.

Stadione bus atnaujinta futbolo aikštė su natūralios vejos danga, krepšinio aikštelė, atnaujinta ir praplėsta esama tinklinio aikštelė, įrengti guminės sportinės dangos bėgimo takai. Numatomas ir lietaus nuotekų surinkimo, drenažo įrengimas nuo bėgimo takų.

Stadiono teritoriją nuo Savanorių gatvės ir iš šiaurinės pusės numatoma aptverti segmentine tvora, taip pat atskirai aptveriant ir krepšinio bei tinklinio aikšteles. Be to, bus suprojektuotas trinkelių dangos pėsčiųjų takelis tarp krepšinio ir tinklinio aikštelių, stadiono.

Kaip numatyta rangos darbų sutartyje, visus darbus planuojama atlikti iki šių metų lapkričio 15 dienos.

Sutarties kaina su techninio projekto parengimu – 243 tūkst. 210 eurų. Projektas finansuojamas iš Kretingos rajono savivaldybės biudžeto ir Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite