Angle down Atgal

Kretingoje apsilankę LR Prezidento kanceliarijos atstovai pagerbė daugiavaikes mamas

Dvi Kretingos rajono daugiavaikės mamos – 77-ių Danutė Vilimienė ir 91 metų sulaukusi Bronislava Milda Petrauskienė – neturėjo galimybės nuvykti į šių metų gegužės pradžioje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vykusį Motinos dienai skirtą renginį, todėl Prezidentūros atstovai – Prezidento kanceliarijos kancleris Giedrius Krasauskas ir Personalo skyriaus vedėja Gražina Urbonienė – jų pagerbti šiandien atvyko į Kretingos rajono savivaldybę.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės dekretu skirtas ordino „Už nuopelnus Lietuvai” medalis buvo įteiktas Kurmaičiuose gyvenančiai, devynis vaikus užauginusiai ir dorai juos išauklėjusiai Danutei Vilimienei ir šio garbingo apdovanojimo nebesulaukusios, šių metų gegužės 28 dieną Amžinojo atilsio išėjusios, Bronislavos Mildos Petraukienės, gyvenusios Žalgirio seniūnijos Petreikių kaime ir pagimdžiusios bei išauginusios aštuonis vaikus, dukterims.

Įteikdamas Prezidentės apdovanojimą kancleris G. Krasauskas pabrėžė, kad šis ordinas yra skiriamas Lietuvai nusipelniusiems žmonėms, padėkojo D. Vilimienei už gražią šeimą. Šią daugiavaikę mamą sveikinusi Kretingos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Danutė Skruibienė sakė, jog ji – gražus pavyzdys Kretingos rajonui ir visai Lietuvai, linkėjo D. Vilimienei sveikatos, šeimos narių ir artimųjų šilumos, gražių gyvenimo metų.

Dalindamiesi nuoširdžiais atjautos žodžiais, Prezidentūros ir Savivaldybės atstovai a. a. B. M. Petraukienės dukterims bei kartu su jomis atvykusioms anūkėms bei proanūkėms kalbėjo apie tai, kad laikas nenuneša į užmarštį žmogaus atminimo, lieka gerumo tiltas, jungiantis jį mylėjusius žmones.

Kretingos rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite