Angle down Atgal

Kretingiškius pribloškė skirtingos kovido testų kainos Kretingoje ir Mažeikiuose

Į „Švyturio“ redakciją kreipėsi ponia Violeta (tikras vardas redakcijai žinomas) papasakojusi, kaip prieš kelionę į Norvegiją jos vyras Kretingoje ieškojo galimybių privačiai pasidaryti būtinus COVID-19 testus. Siūlomos testų kainos jiems sukėlė daug sumaišties.

Kaina skiriasi kelis kartus

Pasak ponios Violetos, vykstant į Norvegiją sausumos keliu reikėjo kirsti Latvijos sieną, o kaimyninėje valstybėje kovido testo reikalavimai skyrėsi nuo Norvegijos. Tad jos sutuoktiniui teko atlikti po du skirtingus testus. Kaip teigė pašnekovė, norvegai reikalauja vieną parą galiojančio PGR testo, o latviai – greitojo.

„Mus nustebino, kad Kretingoje tokie brangūs testai norintiems pasitikrinti individualiai. Turėjome galimybę testų kainas palyginti su Mažeikiais. Kretingoje testas kainuoja virš 100 eurų, o Mažeikiuose – tik keliasdešimt. Tad likome nesupratę, kodėl kretingiškiai taip branginasi?“ – stebėjosi ponia Violeta.

Kaip redakciją informavo Savivaldybės gydytoja Zita Abelkienė, Kretingos mieste PGR testai atliekami tik mobiliajame punkte, o tyrimus atlieka laboratorija „Antėja“.

Daugiau skaitykite:

www.svyturiolaikrastis.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite