Angle down Atgal

Kretingiškiai nerimauja: įtaria, kad koronavirusu užkrėsti galėjo infekcija susirgęs parduotuvės darbuotojas

Kretingiškiai nerimauja, kad parduotuvės „Lidl“ apsauginis, kuriam nustatyta koronaviruso infekcoja, galėjo apkrėsti kitus parduotuvės darbuotojus ir klientus. Situaciją socialinių tinklų paskyroje komentuoja Kretingos rajono meras Antanas Kalnius.

Kad parduotuvės apsaugos darbuotojas užsikrėtė virusu, patvirtino A. Kalnius.

„Šiandien masiškai kretingiškiai vieni kitiems persiuntinėja žinutes „apie užsikrėtusius Kretingos LIDL darbuotojus“. Galiu patvirtinti, kad šioje parduotuvėje dirbusiam apsaugos darbuotojui vakar buvo nustatytas koronavirusas. Tačiau parduotuvėje paskutinį kartą jis dirbo kovo 19 dieną! Duomenų, kad dar kuriam nors parduotuvės darbuotojui būtų nustatytas koronavirusas – nėra!“ – socialiniuose tinkluose rašė A. Kalnius.

Meras tvirtina, kad kalbėjo su „Lidl“ atstovais, kurie patikino, kad parduotuvės Kretingoje darbuotojai jaučiasi gerai, o minėtas apsaugos darbuotojas turėjo mažai kontaktų tiek su kitais darbuotojais, tiek su klientais.

Deja, bet už šią paviešintą informaciją tiek man, tiek kitiems atsakingiems asmenims gali grėsti ir rimta atsakomybė, nes pagal ją galima gana lengvai atsekti konkretaus žmogaus tapatybę. Bet, panašu, kad kito kelio šiandien ir neturėjau, norint nors kiek numalšinti kilusią paniką.
Tikiu, kad daugelis Jūsų supranta, kad šiandien virusas Lietuvoje jau yra gana plačiai paplitęs bei vis daugiau jau registruojama ir „vietinių“ (ne tik „atvežtinių“) koronaviruso atvejų. Tad nei vienas nebegalime žinoti, ar patys nesame viruso nešiotojais. O vienintelis būdas apsisaugoti – tik griežtas karantinas!“ – į kretingiškius kreipėsi meras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite