Angle down Atgal

Krepšinio sirgalių laukia staigmena

Vasario 9 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre susirinkusių krepšinio sirgalių laukia įdomi staigmena: rungtynių tarp Utenos „Juventus“ ir Klaipėdos „Neptūno“ pertraukėlės metu Utenos motokroso komandos nariai pristatys savo laimėjimus.

Šeštadienį 17 val. prasidėsiančių rungtynių pertraukėlė bus ypač spalvinga – tai patvirtino ir Utenos motokroso klubo „Porteris“ vadovas Nerijus Šeduikis, portalui udiena.lt teigęs, kad praėjusiais metais sportininkai galėjo didžiuotis ypač dideliais sportiniais pasiekimais: jie tapo Lietuvos čempionais. Už šiuos didelius laimėjimus sportininkams buvo įteiktos taurės. „Šių taurių visuomenė nėra mačiusi. Per krepšinio varžybų pertrauką mes parodysime filmuką apie varžybas, kuriose dalyvavome, išrikiuosime savo motociklus, pristatysime ir savo taures. O merui Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui įteiksime dovanų“, – komentavo N. Šeduikis, pridūręs, kad motociklus apžiūrėti ir su sportininkais pabendrauti galės ir mažieji rungtynių žiūrovai.

Rugsėjo 14–15 dienomis Utenos Alių trasoje vyks Lietuvos ir Baltijos motokroso čempionatai, o 2020 metais, kaip tikimasi, liepos mėnesį turėtų vykti ir Pasaulio motokroso čempionatas.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite