Angle down Atgal

Kraupi šeimos tragedija: grįžęs namo tėvas rado 3 nužudytus savo vaikus

Airijoje, Dubline gyvenančią McGinley šeimą sukrėtė kraupi nelaimė. Iš darbo grįžęs namo tėvas Andrew McGinley rado leisgyvę žmoną ir nužudytus tris mažamečius savo vaikus.

Devynerių Conoras, septynerių Darragh ir vos trejų Carla buvo nužudyti namuose, Pietvakarių Dubline, Newcastle regione. „Irish Independent“ rašo, kad įsukęs į savo gatvę vyras jau suprato, kad kažkas įvyko, kadangi aplink buvo daugybė policijos pareigūnų, medikų. Tačiau nei nenujautė, kad nelaimė įvyko jo šeimoje.

Atskleidžiama ir šiurpi detalė, kad nors policijos pareigūnai pradžioje nenorėjo įleisti jo į namus, tėtis ant dutų pastebėjo priklijuotą raštelį: „Nelipk į viršų… Skambink 999“. Tuo metu medikai gaivino leisgyvę žmoną, deja, vaikams padėti nebebuvo galimybės.

Vienas vaikas ir žmona buvo pirmame namo aukšte, kiti du – antrame.

Laikraštyje rašoma, kad vaikai tą dieną dar buvo mokykloje, o pavakarę kaimynai sutikę mamą tvirtino, kad ji atrodė labai sugniuždyta. Tėvas tik vakare grįžo namo. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, tačiau detalių kol kas neviešina.

Tėčiui suteikiama visokeriopa pagalba, vietos kunigas Tėvas Johnas Gilliganas teigė, kad vyras – visiškai palūžęs ir sugniuždytas. Šeima į naujus namus persikėlė tik prieš metus, tačiau netruko įsilieti į kaimynystės gyvenimą, todėl visi kaimynai susivienijo kuo labiau padėti tragedijos ištiktai šeimai.

„Jis pats atvyko padėkoti visai bendruomenei, nors dabar išgyvena sunkiausias akimirkas. Jis palūžęs. Jo kalba sugraudino daugybę vyrų. Kunigu esu jau daugybę metų, mačiau daug netekčių, tačiau ši nelaimė – sunkiai suvokiama. Žiauriausiu būdu iš tėvo atimti visi trys vaikai“, - kalbėjo kunigas.

http://www.anglija.today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite