Kovoje dėl „LKL ateities taurės“ jaunieji žalgiriečiai įveikė „Lietuvos ryto“ dublerius

Pirmą kartą vykusį „LKL ateities taurės“ turnyrą laimėjo Kauno „Žalgirio“ dubleriai. Tomo Masiulio auklėtiniai 76:68 (25:16, 21:14, 11:19, 21:21) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto-Perlo“ jaunimo komandą.

Rungtynes geriau pradėjo „Lietuvos ryto-Perlo“ ekipa, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 5 taškais (11:6).

Tuomet spurtą 19:3 surengę „Žalgirio“ dubleriai susikrovė dviženklį pranašumą (25:14), o po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje (25:16).

Antrajame ketvirtyje kauniečiai pratęsė sėkmingą žaidimą ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau 16-os taškų persvara – 46:30.

Trečiajame kėlinyje susiėmę „Lietuvos ryto-Perlo“ krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio (49:57). Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris-2“ išlaikė turėtą persvarą ir iškovojo „LKL ateities taurę“ – 76:68.

Šiose rungtynėse įvyko legendinių teisėjų sugrįžimas: susitikimui teisėjavo Romualdas Brazauskas, Kęstutis Pilipauskas ir Antanas Ramanauskas.

„Žalgiris-2”: M.Jogėla 14 (12 atk. kam.) ir I.Sargiūnas po 14 (6/7 dvit.), V.Markovetskis 13 (9 atk. kam.), E.Venskus ir L.Uleckas po 10.

„Lietuvos rytas-Perlas“: D.Sirvydis 16 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), S.Jarumbauskas 13 (5/6 dvti., 8 atk. kam.), L.Kvedaravičius 11 (6 atk. kam.).