Angle down Atgal

Kovo 31-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo 31-oji – Pasaulinė atsarginių kopijų diena. Šią dieną visi kompiuterių naudotojai raginami pradėti rūpintis savo duomenimis. Tačiau duomenų atsargines kopijas reikia kurti ne tik šią dieną, bet kasdien, tai turi tapti mūsų įpročiu.

Kovo trisdešimt pirmoji, trečiadienis – 90-oji metų diena (trečioji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 275 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Benjaminas, Gina, Ginas, Ginius, Kornelija, Svalia, Tilius, Tilmantas, Tilmantė;

rytoj: Dainora, Rindauga, Rindaugas, Ringailė, Ringailas, Ringauda, Ringaudas, Rinkanta, Rinkantas, Rinkantė, Sandrina, Teodora, Teodoras;

poryt: Elona, Jostara, Jostaras, Jostarė, Jostarta, Jostartas, Jostartė, Jostautas, Jostautė, Minalgas, Minalgė, Pranciškus, Žygintas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.57, leidžiasi 19.51. Dienos ilgumas – 12.54.

Šiandien – penktoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Daugelis stengiasi pamatyti tai, kas už jūrų, o to, kas jiems prieš akis, nepaiso“ (Plinijus Jaunesnysis).

***************

Astrologinė prognozė kovo 31-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Sėkmingai gvildensite aktualius klausimus, ypač susijusius su finansais, draudimu, buhalterine apskaita. Jautriai reaguosite į kitų žmonių bėdas, psichologines problemas. Gali kilti noras remti, finansuoti arba ieškoti paramos sau.

JAUTIS. Šiandien būsite kupini sumanymų. Tačiau jums reikės sąjungininkų, kad galėtumėte juos įgyvendinti. Beveik viskas priklausys nuo jūsų mokėjimo derinti interesus, bendradarbiauti, nes prireiks kitų žmonių palankumo.

DVYNIAI. Daugiausia dėmesio šiandien skirsite darbui. Būsite nusiteikę jį keisti arba įsidarbinti, formuoti įvaizdį, tobulinti darbo metodus. Jeigu jums pavyktų kažką išspręsti, tai išties labai palengvėtų.

VĖŽYS. Ši diena turėtų atnešti netikėtų, tačiau labai naudingų sprendimų. Seksis, jeigu dirbate kūrybinį darbą, sukatės grožio versle ar pan. Gali nudžiuginti ir vaikų pasiekimai.

LIŪTAS. Šiandien kur kas geriau jausitės mažame artimų žmonių ratelyje. Jums reikėtų tvirčiau remtis kojomis į žemę, nedramatizuoti smulkmenų. Pasistenkite, kad aplinka būtų kuo jaukesnė – tai padės nusiraminti.

MERGELĖ. Sutiksite žmones arba rasite informacijos šaltinius, kurie atsakys į rūpimus klausimus, padės susivokti situacijoje. Pravartu mokytis, rūpintis reklama, tvarkyti dokumentus, rašyti raštus.

SVARSTYKLĖS. Tai turėtų būti įdomi ir produktyvi diena. Gana realiai suvoksite ir įvertinsite savo galimybes. Neblogas metas deryboms, komercijai, tarpininkavimui. Palanku tartis dėl darbo sąlygų, perspektyvų, apmokėjimo.

SKORPIONAS. Mintys suksis apie aktualias smulkmenas. Vadovaukitės teisingumo principais, mąstykite filosofiškai ir menkos kliūtys jūsų kelyje neteks reikšmės. Dar geriau pasijusite, jeigu virtualiai padiskutuosite su bendraminčiais.

ŠAULYS. Jums nekaip seksis iš karto realiai įvertinti padėtį. Gali būti, kad kiek paklaidžiosite fantazijų ir minčių labirinte. Gali būti, kad teks atlikti medicininį tyrimą, testą ar kt.

OŽIARAGIS. Veršitės bendrauti, jausite, kad kitų įtaka jums gali būti pozityvi. Gerų rezultatų galite pasiekti bet kokioje aktyvioje veikloje, jeigu veiksite ne vieni. Mylimo žmogaus reiklumas išeis į naudą.

VANDENIS. Gali būti, kad gausite oficialią žinią, jungsitės į pokalbį su įtakingu asmeniu arba imsitės sudėtingesnių darbų nei esate įpratę. Įdėtos pastangos bei lėšos pasirodys netuščios – ims ryškėti apčiuopiami rezultatai.

ŽUVYS. Jausite poreikį plėsti akiratį, mokytis. Galbūt lauksite egzamino, publikacijos, projekto įvertinimo rezultato ar kt. Galimi įdomūs pokalbiai su užsieniečiais, intelektualais, politikais.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite