Angle down Atgal

Kovo 3-ioji: vardadieniai, astrologija

Kovo 3-ioji – Tarptautinė rašytojų diena.

Kovo trečioji, trečiadienis – 62-oji metų diena (trečioji 9-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 303 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Daukantas, Gunda, Kunigunda, Nonita, Nona, Tulė, Tulgauda, Tulgaudas, Tulkanta, Tulkantas, Tulmina, Tulminas, Tulvirda, Tulvirdas, Tulvirdė, Uosis;

rytoj: Daina, Daugvarda, Daugvardas, Daugvyda, Daugvydas, Kazė, Kazimiera, Kazimieras, Kazys, Vaclova;

poryt: Giedrė, Girmantas, Klemensas, Liucijus, Vydotas, Virgilijus.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.07, leidžiasi 17.56. Dienos ilgumas – 10.49.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Knygos – mano ginklas, jomis užkariavau visą pasaulį“ (Volteras).

**************

Astrologinė prognozė kovo 3-iajai, trečiadieniui

AVINAS. Tikriausiai pajudės į priekį reikalai, susiję su draudimu, nekilnojamuoju turtu, piniginėmis problemomis. Tik nepulkite strimgalviais į naują avantiūrą. Verčiau būkite apdairūs, taupūs, nors tai ir nepatiktų aplinkiniams.

JAUTIS. Šiandien jums bus sunku suprasti, toleruoti kitokį požiūrį bei nuomonę. Rūpesčių gali sukelti pagyvenę žmonės, ligoniai. Turbūt iš jų sulauksite nemalonių priekaištų. Visgi galite mėginti išsiaiškinti nesusipratimus, suderinti interesus.

DVYNIAI. Darbe gali kilti nemalonumų, kurie greitai susitvarkys. Tiktų rimčiau pasirūpinti odos priežiūra, grožiu, sveikata, stiliumi. Neblogai klostysis meilės reikalai.

VĖŽYS. Regis, su įkvėpimu sieksite materialinės gerovės, komforto savo aplinkoje. Džiugins kūrybinė veikla. Gali pasisekti žaidime, konkurse. Tačiau nepasitenkinimo gali sukelti kitos kartos ar kitokių vertybių žmonių priekaištai, skundai.

LIŪTAS. Rytas gali būti nervingas, su nekokiomis staigmenomis. Visgi popiet niūrių emocijų debesys sklaidysis ir norėsis džiaugtis viskuo, ką turite ir ką jums teikia ši diena. Ypatingo dėmesio gali prireikti šeimos nariui ar kolegai.

MERGELĖ. Galite patirti gerų emocijų ir įspūdžių, jeigu mokėsite išklausyti kitus, laiku pasakyti nuoširdų komplimentą. Netiesiogiai pateikta informacija, užuomina gali jums kažkuo pasitarnauti.

SVARSTYKLĖS. Darbo, verslo reikaluose galima painiava. Regis, gali pakibti ant plauko svarbus jums sandoris. Jeigu darbe mezgate meilės intrigą ar bandote išsiskirti įvaizdžiu, pasipils apkalbos, intrigos.

SKORPIONAS. Kai išsivaduosite iš rytinio dirglumo, nervingumo gniaužtų, iškart pradės geriau sektis. Džiugins flirtai, komplimentai, artimųjų sėkmės. Galite sulaukti įdomių pasiūlymų.

ŠAULYS. Puiku, jeigu pareigingai ir kūrybingai atliksite profesines pareigas. Tuomet galbūt pasiseks užsidirbti ar įgyvendinti idėją, kuri atneš ir naudos, ir intelektinį ar kūrybinį pasitenkinimą.

OŽIARAGIS. Šalia yra žmonių, kuriems jūs patinkate, žadinate romantišką polėkį, norą flirtuoti, draugauti. Tačiau jei jūs tesugebėsite šokiruoti savo reakcijomis ir erzinti, aplinkiniams šalia jūsų taps nemalonu. 

VANDENIS. Regis, domins su mokslu, užsieniu, politika susiję reikalai. Veikiausiai jums derėtų susisiekti su rūpinčiu žmogumi ir pabendrauti be išankstinių nuostatų. Pasitelkite kantrybę, supratingumą.

ŽUVYS. Iki pietų bus sunkiau susikalbėti su aplinkiniais, grės incidentai kelyje, o vėliau nuotaika vis gerės. Tikėtinos intriguojamos naujienos, flirtai. Parūps kelionės ir pasimatymai.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite