Angle down Atgal

Kovo 27-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo 27-oji – Tarptautinė teatro diena.

Teatro diena paskelbta švente XI Tarptautinio teatro instituto kongrese, vykusiame Vienoje, patvirtinus UNESCO. Šventė minima nuo 1962 metų.

Žodis „teatras“ kilo iš graikų kalbos: „theatron“ – vieta, skirta vaidybai.

Lietuva drąsiai gali didžiuotis prieš kitas šalis kaip turinti daugybę teatrų (daugiau nei 30), kurių ne vienas pripažintas ir pasauliniuose teatrų festivaliuose.

Kovo dvidešimt septintoji, šeštadienis – 86-oji metų diena (šeštoji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 279 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aleksandras, Alkmenas, Lidija, Rupertas, Rūta, Sanrimas, Santara;

rytoj: Girmantė, Odeta, Rimkanta, Rimkantas, Rimkantė, Siksta, Sikstas, Vigailė;

poryt: Almantė, Bertoldas, Kleopatra, Manvydas, Sandra.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.07, leidžiasi 18.43. Dienos ilgumas – 12.36.

Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Aktoriai yra vieninteliai pasaulyje garbingi veidmainiai“ (V. Hazlittas).

****************

Astrologinė prognozė kovo 27-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Darykite tai, kas jums patiems malonu, o ne tai, ką primeta kiti. Darna su savimi šiandien svarbesnė už bet kokius kieno nors planus. Tikėtina miela dovanėlė. Pasisaugokite sukčių.

JAUTIS. Tikėtini jums, artimiesiems ar visiems svarbūs įvykiai ir ta proga įdomūs pokalbiai. Sudominusiam asmeniui spontaniškai galite paskirti pasimatymą. Daug galvosite apie vaikus ir jų perspektyvas.

DVYNIAI. Tikriausiai neįprasto dėmesio sulauks jūsų artimieji arba jūsų namai taps atviresne vieta nei paprastai. Negalėsite juose užsidaryti, pasislėpti. Jausite vidinę įtampą dėl neišspręsto klausimo, kuris gali daug ką nulemti.

VĖŽYS. Šiandien aktyviai seksite žiniasklaidos teikiamą informaciją, teks daug bendrauti telefonu, rašyti. Nusimato daugiau kontaktų su artimos aplinkos žmonėmis.

LIŪTAS. Jausitės geriau, jeigu jus sups harmoninga ir tvarkinga aplinka, jei galėsite pasilepinti, atsipalaiduoti. Namai teiks palaimą ir ramybę, tik pasistenkite išvengti barnių dėl pinigų, išlaidų.

MERGELĖ. Gali būti daug jausmų, emocijų, ašarų dėl neišsipildžiusių svajų, intrigų ar klastos. Nepagrįstais priekaištais nuo savęs galite atstumti jums neabejingą asmenį.

SVARSTYKLĖS. Šiandien elgsitės keistokai ir gana neatsakingai. Aplinkiniai gali nesuprasti jūsų poreikių ir vengti bendravimo su jumis. Galbūt išaiškės kažkokia klasta. Saugokite sveikatą.

SKORPIONAS. Kai kurie įvykiai gali padidinti jūsų įtaką, išplėsti bendraminčių ratą. Regis, šauniai pakoreguosite įvaizdį ir jūsų pavasariškas atsinaujinimas visiems patiks. Net priešiški asmenys nedrįs blogai vertinti.

ŠAULYS. Gali atsirasti daugiau nei paprastai savaitgalio dieną dalykinių reikalų, viešumo. Viskas praeis neblogai, jeigu turėsite pakankamai pakantumo ir kantrybės. Antraip bus labai lengva įžeisti, nuvilti kitus žmones.

OŽIARAGIS. Regis, apsilankysite turiningame renginyje, kur nors išvažiuosite ar kitaip nekasdieniškai praleisite laisvalaikį. Galbūt sudominsite neeilinį žmogų. Vis dėlto yra pavojus prarasti realybės pojūtį ir persistengti.

VANDENIS. Regis, ruošitės gyvenimo permainai ar kažkokiai naujovei. Turbūt bus nelengva įtikinti antrąją pusę ir kitus, kad tai rimta ir svarbu. Galite mėginti pasiskolinti pinigų, reikalingą daiktą, arba atgauti tai, ką patys skolinote.

ŽUVYS. Tikriausiai ši diena bus nelengva emociškai. Pernelyg priklausysite nuo kitų žmonių nuotaikų, kaprizų. Nesakykite visko, ką galvojate, nes sukelsite nesveiką įtampą ir nepasitikėjimą. Į melą klimpti taip pat nederėtų.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite