Angle down Atgal

Kovo 27-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo 27-oji – Tarptautinė teatro diena.

Teatro diena paskelbta švente XI Tarptautinio teatro instituto kongrese, vykusiame Vienoje, patvirtinus UNESCO. Šventė minima nuo 1962 metų.

Žodis „teatras“ kilo iš graikų kalbos: „theatron“ – vieta, skirta vaidybai.

Lietuva drąsiai gali didžiuotis prieš kitas šalis kaip turinti daugybę teatrų (daugiau nei 30), kurių ne vienas pripažintas ir pasauliniuose teatrų festivaliuose.

Kovo dvidešimt septintoji, penktadienis – 87-oji metų diena (penktoji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 279 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aleksandras, Alkmenas, Lidija, Rupertas, Rūta, Sanrimas, Santara;

rytoj: Girmantė, Odeta, Rimkanta, Rimkantas, Rimkantė, Siksta, Sikstas, Vigailė;

poryt: Almantė, Bertoldas, Kleopatra, Manvydas, Sandra.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.05, leidžiasi 18.45. Dienos ilgumas – 12.40.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Scenoje žmogus turi būti laipteliu aukščiau negu gyvenime“ (L. Bernė).

**************

Astrologinė prognozė kovo 27-ajai, penktadieniui

AVINAS. Rūpės komforto ir uždarbio klausimai. Galite sudaryti naudingą sandorį, tik svarbu teisingai sutvarkyti formalumus, kad vėliau nekiltų problemų. Turėtumėte sėkmingai pasinaudoti savo įtaka.

JAUTIS. Tai turėtų būti puiki diena, nes išryškės jūsų geriausios savybės. Jūsų nesupras ir netoleruos tik tie, kurie tyčia nenorės suprasti ir būti draugiški. Kiti noriai bendradarbiaus, flirtuos. Galimas romantiškas nuotykis ar net rimtos meilės priesaikos.

DVYNIAI. Šiandien jums labiausiai norėsis atsipalaidavimo, todėl vargu ar kvaršinsite sau galvą darbo rūpesčiais ir globalinėmis problemomis. Galite ieškoti tokių pramogų, kurios kitiems atrodo keistos.

VĖŽYS. Šiandien galite patirti daug įspūdžių. Tikėtinas dėmesys iš senų gerbėjų ir naujų pažįstamų. Regis, rasite naujų bendraminčių arba pasekėjų. Nusimato intriguojami pasiūlymai, geros naujienos.

LIŪTAS. Nors negalėsite atsikratyti įkyrių minčių apie dalykines ambicijas, tačiau turėtumėte pastebėti, kad įtampa sumažėjo, aplinkiniai elgiasi geranoriškiau, daugiau šmaikštaujama, o ginčai tapo panašūs į flirtą, smagų žaidimą.

MERGELĖ. Seksis taikiai spręsti konfliktus su dalykiniais partneriais, artimaisiais, megzti bendradarbiavimą, turėti reikalų su žiniasklaida, švietimo darbuotojais. Tiktų tvarkyti ir teisinius reikalus. Tikėtinas meilės nuotykis, pasimatymas.

SVARSTYKLĖS. Tikėtinos neblogos pajamos iš atlikto darbo arba bus pozityviai kalbama apie naują darbinį užsakymą, sutarties tęsimą, įsidarbinimą ar pan.

SKORPIONAS. Šiandien darysite gerą įspūdį net savo priešams. Pravartu pareikalauti to, kas jums pagal nuopelnus priklauso. Tiktų aiškintis santykius su konkurentais. Nepatingėkite paruošti malonaus siurprizo mylimam žmogui.

ŠAULYS. Palanku ieškoti naujų dalykinių, verslo galimybių, protekcijų. Daugiau reikšmės teikite savo įvaizdžiui, išoriniam grožiui, higienai, nes šiandien nuo to daug kas priklausys.

OŽIARAGIS. Šiandien imkitės darbų, kuriems reikia kūrybiškumo, išradingumo arba išskirtinių žinių. Geras metas kolektyvinei veiklai, konsultacijoms su specialistais. Nenuviltų ir romantiškas pasimatymas, pramoginis renginys.

VANDENIS. Šiandien stengsitės kuo daugiau nuveikti dėl savo namų jaukumo bei šeimos. Galite susitikti su žmogumi, nusiteikusiu jums pasiūlyti neblogą sandorį.

ŽUVYS. Puiki diena reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Šiandien sužinosite svarbių dalykų bei rasite gerą būdą susikaupusioms problemoms spręsti. Neabejingas asmuo gali padovanoti malonų, romantišką vakarą.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite