Angle down Atgal

Kovo 26-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo dvidešimt šeštoji, penktadienis – 85-oji metų diena (penktoji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 280 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Arbautas, Emanuelė, Emanuelis, Josvainė, Josvilė, Feliksas, Liudgaras, Teklė, Vidmantė;

rytoj: Aleksandras, Alkmenas, Lidija, Rupertas, Rūta, Sanrimas, Santara;

poryt: Girmantė, Odeta, Rimkanta, Rimkantas, Rimkantė, Siksta, Sikstas, Vigailė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.10, leidžiasi 18.41. Dienos ilgumas – 12.31.

Šiandien – septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Klaidos dovanotinos, jei turi jėgų prisipažinti klydęs“ (F. de Larošfuko).

****************

Astrologinė prognozė kovo 26-ajai, penktadieniui

AVINAS. Tai gali būti žavių pagundų diena. Vieni trokš meilės ir malonumų, kiti – gerų pirkinių sau arba vaikams. Jeigu gerai jaučiatės, tiktų ieškotis darbo, gerinti įvaizdį, puošti save ir savo aplinką.

JAUTIS. Būsite intriguojantys, stebinsite aplinkinius. Atidžiau pažvelkite į partnerį – palanki proga įvertinti jo geras savybes, pasakyti komplimentą, paskatinti meilės jausmų raišką.

DVYNIAI. Diena bus maloni, jeigu daugiau laiko praleisite su artimais žmonėmis. Pravartu pagalvoti apie naujoves šeiminiame versle, asmeniniame ūkyje. Neblogas metas išsakyti jausmus.

VĖŽYS. Jus domins viskas, kuo dabar gyvena, alsuoja aplinkiniai ir visuomenė. Bus svarbu pasidalinti sumanymais, mintimis. Turbūt pasitaikys proga žybtelėti humoro jausmu, įdomiais argumentais.

LIŪTAS. Gali būti, kad susidursite su nekasdieniais dalykais savo kasdienybėje. Regis, iš toli atsisiųsite gražų daiktą, arba patys tieksite savo gaminius ir jie populiarės. Už viešą kalbą, pasirodymą galite sulaukti komplimentų, už egzaminą – gerą įvertinimą.

MERGELĖ. Šiandien nuobodžiauti neteks. Bendromis jėgomis su partneriu galite sėkmingai sustiprinti šeiminius saitus, pagerinti finansinę situaciją. Nebijokite parodyti, ką sugebate, bei atskleisti originalias mintis.

SVARSTYKLĖS. Galimas konfliktas tarp idealų ir realybės. Įsivaizduojamus dalykus priimsite kaip tikrovę. Kažkas šaunaus šiandien vis tiek gali įvykti. Gali kilti pagunda pradėti meilės romaną.

SKORPIONAS. Tikriausiai gebėsite suderinti pareigas ir pramogas. Sulauksite nemažo dėmesio. Jus gali suintriguoti temos apie darbo pasiūlymus, madų tendencijas, originalų gyvenimo būdą ir pan.

ŠAULYS. Nekasdieniška, įsimintina diena. Su gera nuotaika, humoru suksitės savo darbų maratone ir žavėsite aplinkinius originalumu, kūrybingumu. Tinkamas metas bendrauti su virtualiais gerbėjais.

OŽIARAGIS. Regis, laukia susitikimai su draugais, pažįstamais. Tarp dėmesio vertų užuominų bus ir tuščių vilionių. Bus nesunku susikurti jaukią, stilingą atmosferą namuose.

VANDENIS. Tai bus nenuobodi diena, žadanti ir veiklos, ir reginių. Galbūt kažkur reikšitės kaip dalyviai arba organizatoriai. Galite kažką laimėti, išbandę savo jėgas bei pamiklinę liežuvį.

ŽUVYS. Nuo jūsų bendravimo stiliaus šiandien priklausys mikroklimatas ir netgi gaunama nauda. Rezultatai tikrai bus geresni, jeigu gebėsite partneriauti, girdėsite kitus.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite