Angle down Atgal

Kovo 24-oji: vardadieniai, astrologija

 Kovo 24-oji – Tarptautinė tuberkuliozės diena.

Kovo dvidešimt ketvirtoji, trečiadienis – 83-ioji metų diena (trečioji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 282 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Daumantas, Daumantė, Daumilas, Daumilė, Dauminta, Daumintas, Daumintė, Donardas, Gabrielius, Ganvilė, Liucija;

rytoj: Barmantas, Dirmantas, Dirmantė, Kantrimas, Merkys, Normantas, Normantė, Normilas, Normilė, Norminta, Normintė;

poryt: Arbautas, Emanuelė, Emanuelis, Josvainė, Josvilė, Feliksas, Liudgaras, Teklė, Vidmantė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.15, leidžiasi 18.37. Dienos ilgumas – 12.22.

Šiandien – penktoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tik ligoninėje galima pamatyti, kas yra karas“ (E. M. Remarkas).

****************

Astrologinė prognozė kovo 24-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Tikriausiai mėginsite sudaryti įspūdį, kad esate dosnūs, turite humoro jausmą ar kūrybinį talentą, daug žinote, mokate bendrauti su vaikais. Svajosite apie meilę, romantiką. Kai kas pavyks, bet galimas ir nuostolis. Atsargiai kelyje.

JAUTIS. Diena sunkiai prognozuojama. Regis, nelengva bus išlaikyti ir apginti savo nuomonę. Nepritarimo chaose ji praras racionalumą. Sunku bus susitarti dėl bendrų planų ir su šeimos nariais. Turbūt pradėsite pykti, karščiuotis.

DVYNIAI. Šiandien neskubėkite nieko žadėti, įsipareigoti, nes jūsų nuomonė greitai gali pasikeisti. Tikėtina, kad teks bendrauti su patyrusiais aštrialiežuviais, nors ir norėsite nuo to išsisukti. Saugokitės avarijų, ugnies.

VĖŽYS. Jums rūpės įvairūs pirkiniai, buitinės paslaugos, nekilnojamojo turto reikalai. Dėl pagundos išlaidauti galite išleisti daug pinigų. Belieka tikėtis, kad nesigailėsite dėl užsisakytų ar įsigytų pirkinių. Labiau prižiūrėkite vaikus.

LIŪTAS. Šiandien nuo jūsų aštraus liežuvio ne vienas gali susigūžti. Galbūt aiškinsitės santykius, perspektyvas. Stenkitės išsaugoti gerą nuotaiką, tausoti savo ir kitų nervus, neprovokuoti agresijos, barnių.

MERGELĖ. Galite turėti vidinių problemų, sentimentų. Galbūt jus nuliūdins dominantis asmuo ar tiesiog pasigesite ramybės, stabilumo. Venkite turėti reikalų su abejotinais veikėjais, nesivelkite į nelegalius sandėrius.

SVARSTYKLĖS. Veikiausiai jus prikaustys socialiniai tinklai, internetas. Įvairiais būdais bendrausite, diskutuosite. Savosios dėmesio dalies pareikalaus ir auganti karta. Nederėtų prievarta brukti savo nuomonės.

SKORPIONAS. Gana įtempta diena, stigs emocinės pusiausvyros, vargins oponentų priešiškumas. Kitų žmonių raginimai kažkuo rimčiau pasidomėti, įsigilinti į informaciją neturi tapti pagrindu pykčiui, nepasitenkinimui.

ŠAULYS. Jeigu mokote vaikus, nervingų situacijų neišvengsite. Nerimauti gali tekti ir dėl paskelbtos publikacijos, interviu ar situacijos, susijusios su partneriu, šeimos nariu.

OŽIARAGIS. Būsite linkę nerimauti, ieškoti tamsių gyvenimo pusių, jas akcentuoti. Nesistenkite perauklėti kitų, kol nesusidorojote su savomis ydomis. Dėl techninio pirkinio pasitarkite su namiškiais.

VANDENIS. Aktyvi diena. Skubėsite, suksitės, kad spėtumėte nuveikti tai, ką užsibrėžėte. Tačiau liks vietos ir demagogijai, maištavimui, ginčams, nepasitenkinimui. Derėtų labiau paisyti kitų žmonių nuomonės bei interesų.

ŽUVYS. Galvoje suksis spiečius minčių apie nebaigtus darbus, pareigas. Pravartu šį tą susiplanuoti ir tikslingai veikti. Regis, savo ūkyje jums išties pavyks įvesti tvarką, išmesti nereikalingą šlamštą. Atsargiai kelyje bei su ugnimi, elektra. Neprovokuokite konfliktų.

Geros dienos!

ELTA
 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite