Angle down Atgal

Kovo 13-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo tryliktoji, penktadienis – 73-ioji metų diena (penktoji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 293 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Kristina, Liutauras, Liutaurė, Rimgaudas, Rodrigas, Teodora, Vaitilas, Vaitilė, Vaitys, Vaitkanta, Vaitkantas, Varbutas, Varbutė;

rytoj: Batilda, Darkinta, Darkintas, Darmantas, Darminta, Darmintas, Dartautas, Dartautė, Kargauda, Kargaudas, Karigaila, Karigailė, Lygmantas, Lygmantė, Lykantas, Lykantė, Lymantas, Lymantė, Matilda;

poryt: Klemensas, Lionginas, Raigardas, Tautas, Tautgintė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.40, leidžiasi 18.18. Dienos ilgumas – 11.38.

Šiandien – penktoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Išmintingiausias žmogus dar turi ką išmokti“ (G. Santayana).

**************

Astrologinė prognozė kovo 13-ajai, penktadieniui

AVINAS. Tiktų spręsti skolų, mokesčių, alimentų problemas. Aptarkite jas su antrąja puse. Su kreditoriais gali pavykti susiderėti dėl paskolos termino pratęsimo, sutarties sąlygų pakeitimo ar pan.

JAUTIS. Įmanomos derybos, susitarimai su užsieniečiais, flirtas su įdomiu asmeniu. Jums gali būti pasiūlyta verslo ar meilės partnerystė. Galite pamėginti palenkti savo pusėn konkurentus arba įveikti varžovus.

DVYNIAI. Būsite įžvalgūs ir protingi spręsdami dalykinius, verslo klausimus, noriai domėsitės techninėmis ir ūkinėmis aktualijomis. Jei tai nėra taip svarbu, tuomet stiprės susirūpinimas dėl sveikatos ar asmeninio įvaizdžio.

VĖŽYS. Jeigu tik turėsite laiko, šiandien tiktų daugiau pasportuoti, pajudėti. Regis, laukia įkvėpimas kūrybinės sferos žmonių bei mėgstančių lošti, žaisti žaidimus, lavinti vaikus. Atsiras progų geriau pažinti dominančius asmenis.

LIŪTAS. Šiandien turėtumėte jausti palankumą iš visų pusių. Jūsų nuoširdus dėmesys, pagalba artimam žmogui ar kolegai dovanos jums gerų „karmos taškų“. Mielai puoselėsite savo namus, buitį, šeiminius ryšius.

MERGELĖ. Gali būti, kad šiandien sulauksite giminaičio, draugo, gerbėjo žinios ar vizito. Pats metas iki galo sutvarkyti vieną reikalą, kurį jau seniai atidėliojate. Neblogas metas ir romantiškam pasimatymui, viešnagei.

SVARSTYKLĖS. Šiandien sėkmingai tvarkysite nuosavybės reikalus, finansinius dokumentus. Pravartu užsiimti buities, ūkio darbais, pirkti, remontuoti buitinę techniką. Miklus bus jūsų liežuvis, todėl seksis bendrauti, derėtis, reklamuotis.

SKORPIONAS. Šiandien jums turėtų pakakti ir energijos, ir sėkmės. Informatyvi diena. Išgirsite, sužinosite aktualių dalykų. Gerai pagalvokite prieš išsakydami savo nuomonę.

ŠAULYS. Neblogas metas ieškoti dingusių daiktų, dokumentų. Neliūdėkite, jei jaučiate tam tikrą dėmesio stoką iš artimų žmonių, pamėginkite patys kam nors būti reikalingi, paslaugūs. Meninei kūrybai ši diena gali būti labai palanki.

OŽIARAGIS. Šiandien galite išgirsti, sužinoti įdomių dalykų. Geras laikas sudaryti sutartis, spręsti organizacinius klausimus, telkti bendraminčius darbams ar bendroms pramogoms. Galimas meilės pasimatymas.

VANDENIS. Galite gauti preliminarų pasiūlymą, susijusį su darbu, karjera, arba pakvietimą į kokį visuomeninį renginį, pristatymą ar pan. Realiai įvertinkite savo galimybes, nes būsite linkę užsikrauti naštą ne pagal pečius.

ŽUVYS. Palankus metas kelionėms, susitikimams su užsieniečiais, kultūrinių renginių, tarptautinių seminarų organizavimui ir pan. Neseniai užmegztos pažintys, išgirstos mintys, diskusijos pasirodys gana vertingos.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite