Angle down Atgal

Kovo 11-ąją pagerbti Raseinių kraštą garsinę jaunimo atstovai

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos renginiai prasidėjo Šv. Mišiomis Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Po jų Savivaldybės meras Algirdas Gricius susitiko su Raseinių rajono mokyklų prezidentais ir atstovais.

Neformalioje aplinkoje prie arbatos puodelio ir sumuštinių meras domėjosi, kaip jaunimo atstovai vertina mokinių savivaldos situaciją jų mokyklose, dalijosi mintimis apie jaunųjų lyderių ugdymą, ko reikia, kad šis kraštas būtų patrauklesnis ir su juo savo ateitį sietų kuo daugiau jaunimo. Meras atsakė į mokyklų prezidentų klausimus, kurie daugiausiai buvo susieti su rajono politiniu ir ekonominiu gyvenimu, palinkėjo jaunimui įgyti kuo daugiau žinių, patirties ir kurti Raseinių rajono bei Lietuvos ateitį.

Savivaldybės didžiojoje salėje iškilmingas Raseinių rajono savivaldybės tarybos 66-asis posėdis prasidėjo valstybės himnu. Salėje susirinkusius Tarybos narius, administracijos darbuotojus ir visuomenės atstovus vienos svarbiausių valstybinių švenčių proga pasveikino Savivaldybės meras Algirdas Gricius. Sveikinimo žodžius taip pat tarė į tribūną pakviesti jaunimo atstovai. Po to pagal tradiciją meras įteikė Raseinių rajono seniūnijų seniūnams valstybines vėliavas, kurias seniūnai parvežė į savo seniūnijas ir padovanojo pilietiškiausiems gyventojams.

Antroji posėdžio dalis buvo skirta garbingiausio rajone jaunimo apdovanojimo – „Auksinio lūšiuko“ – teikimo ceremonijai. Jos vedėjas, Savivaldybės tarybos narys Edgaras Juška, paskelbė nominacijų pavadinimus ir jų laimėtojus, kuriuos išrinko mero potvarkiu sudaryta vertinimo komisija. „Auksinio lūšiuko“ statulėlės, simbolizuojančios Raseinių rajono savivaldybės herbą, buvo skirtos šiems aktyviausiems ir Raseinių kraštą garsinantiems jaunimo atstovams už ypatingus praėjusių metų pasiekimus:

• Haroldui Bartusevičiui (Prezidento Jono Žemaičio gimnazija) – už Raseinių krašto garsinimą mokslo srityje;

• Emilijai Bagdonaitei (Meno mokykla) – už Raseinių krašto garsinimą meno srityje;

• Augustei ir Robertai Žikaitėms (Ariogalos gimnazija) – už Raseinių krašto garsinimą sporto srityje;

• Vakarei Stanaitytei (Lietuvos jaunimo organizacijų taryba) – už aktyvų savanorystės kultūros plėtojimą Raseinių krašte.

Iškilmingo posėdžio metu dainomis ir melodijomis džiugino Raseinių meno mokyklos atlikėjai.

Pavakary iškilmės persikėlė į Raseinių miesto Žemaičio aikštę, kurioje vyko šventinis koncertas.

Nuotraukos https://www.facebook.com/pg/Raseiniurajonosavivaldybe/photos/?tab=album&album_id=603528046741682

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite