Angle down Atgal

Kovinis šuo mirtinai sužalojo dešimtmetį berniuką

Siaubingas incidentas pirmadienį įvyko netoli Karfilio, pietinime Velse. Dešimties metų berniukas draugo namuose buvo užpultas kovinio šuns ir mirtinai sužalotas. Gyvūnas tiesiog sumaitojo vaiko kūną, atvykę pareigūnai ir medikai jam niekuo nebegalėjo padėti.

Pareigūnai pranešimą apie nelaimę gavo pirmadienį, 15.55 val. Liudininkų teigimu, iš namo, kuriame žaidė vaikai, pasigirdo riksmai. Netrukus iš jo išbėgo dešimtmečio draugas, kuris ėmė šauktis pagalbos. Į vaiko riksmą sureagavo praeiviai ir artimiausi kaimynai, nedelsiant iškviestos specialiosios tarnybos.

Atvykę pareigūnai rado vaiko kūną maitojantį šunį. Policijai ne iš karto pavyko žvėrį patraukti nuo aukos. Kai agresyvus gyvūnas pagaliau paleido vaiką, šis nedelsiant perduotas medikams, tačiau šiems beliko konstatuoti, kad berniukui padaryti siaubingi sužalojimai nesuderinami su gyvybe. Paaiškėjo, kad šuo mirtinai sužalojo 10 metų Džeką Lisą, kuris gyveno netoliese ir po pamokų užsuko į šį namą pažaisti su draugu. Ši nelaimė sukrėtė visus. Vienas įvykio liudininkų pasakojo, kad šunį nuvyti subėgę žmonės bandė dar iki policijai atvykstant, tačiau nepajėgė to padaryti. „Vienas kaimynas bandė šunį nuvaryti, bet tai buvo neįmanoma. Jis buvo labai stiprus ir labai agresyvus. Tai buvo beprotiška“, – pasakojo vyras.

Nelaimę tiriantys detektyvai patvirtino, kad šuo galimai buvo amerikiečių pitbulterjero veislės. Gyvūną nušovė policijos pareigūnai. Kaimynai pasakojo, kad šuo buvo agresyvus ir jau anksčiau yra puolęs vyrą prie vietos parduotuvės. Policija atlieka tyrimą, kurio metu paaiškės, kas gresia agresyvaus gyvūno šeimininkui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite