Angle down Atgal

Kova dėl pirkėjų simpatijų tęsiasi – „Norfa“ skelbia mažiausią medicininių kaukių kainą

Didžiųjų prekybos tinklų konkurencija dėl medicininių kaukių pakuotės kainos įsibėgėja: į trasą grįžta „Norfos“ tinklas, išplatinęs pranešimą žiniasklaidai apie planuojamą kainą mažmeniniam vartotojui ­– 27,99 euro už pakuotę.

Tiesa, prekybos tinklo parengtame pranešime minima, kad kaina išliks nepakitusi tik ilgąjį šventinį Velykų savaitgalį – balandžio 10,11 ir 13 d.

„Iki šiol kaukės „Norfoje“ kainavo brangiau, nes buvo pirktos tik paskelbus pandemiją, per pačią suirutę, jų siunta buvo nedidelė ir gabenta į Lietuvą brangiais lėktuvais. Siekėme kaukes gauti kuo greičiau, nes jų labai trūko, o poreikis buvo didžiulis“, ­– pranešime cituojamas „Norfos“ atstovas spaudai Darius Ryliškis.

Paprašius patikslinti, ar „Norfa“ tokias kainas ketina išlaikyti tik tris šventines dienas, D. Ryliškis konkretaus atsakymo nepateikė. Pasak prekybos tinklo atstovo, viskas priklausys nuo rinkos.

„Jei niekas nepasikeis, jei neįvyks kokių nelemtų įvykių, kokių nors netikėtų rinkos reguliavimų ir pan. Kinijoje ar mūsų šalyje, ir po švenčių kaukių kaina neturėtų didėti“, – Alfa.lt atsakė D. Ryliškis.

Primename, kad prekybos tinklų kova dėl to, kas pigiau parduos medicinines priemones, įsiplieskė visai neseniai, internete ėmus plisti nuotraukai, kad „Norfoje“ šios priemonės parduodamos po 49,99 euro už pakuotę.

Po kilusio sąmyšio prekybos tinklas IKI paskelbė pradedantis prekiauti apsauginėmis kaukėmis net 10 eurų mažesne kaina nei „Norfa“ – Lietuvoje numatyta maksimali vienam pirkėjui parduodama 50 vnt. dėžutės kaina sieks 34,99 euro.

Iš karto po to „Maximos“ išplatintame pranešime žiniasklaidai buvo skelbiama, kad 50 vnt. apsauginių kaukių pakuotę ketinama platinti po 29,99 euro.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite