Angle down Atgal

"Kostal" vairo kolonėlės jungiklis (VIDEO)

Nuo senų laikų vairas išlieka tarp svarbiausių ir būtiniausių visų automobilių komponentų. Reikia suprasti, kad apvalus daiktas, kurį mes matome vairuotojo prietaisų skydelyje, nėra tikroji vairavimo sistema – ji yra kur kas sudėtingesnė ir žmonėms būtų naudinga apie tai žinoti. Vairo padengimas oda negarantuoja viso mechanizmo gero veikimo. Tinkamą mašinos manevravimą užtikrina kolonėlės jungiklis, esantis už paties vairo.

Šiais laikais norima perduoti automobiliui kuo daugiau įvairių komandų niekur nejudant iš savo vietos priešais prietaisų skydelį. Tai privertė "Kostal" integruoti į vairo kolonėlę įvairiausių transporto priemonės sistemų jungiklius. "Kostal" pagamino vienus iš patikimiausių integruotų vairo kolonėlės modulių, įrengiamų aplink kolonėlę. Pirmieji išradimai buvo skirti mechaniškam valytuvų ir posūkio signalų valdymui, o šiomis dienomis automobilių, autobusų ir "premium" klasės transporto priemonių vairo kolonėlės yra kur kas labiau kompleksinės.

"Kostal" vairo kolonėlės jungiklyje yra elektroninis blokas, fiksuojantis transporto priemonės judėjimo kampą ir priimantis duomenis iš valdiklių, įrengtų ant vairo, pavarų svirties ir kruizo kontrolės sistemų.

Jums reikia išsirinkti vairo kolonėlės jungiklį, kuris nedings iš rinkos jau rytoj. "Kostal" vairo kolonėlės jungiklis yra gaminys, skirtas tiek šiandienai, tiek ateities saugumo poreikiams. Šie jungikliai suderinami su daugeliu kitų automobilio sistemų ir gali būti naudojami įvairių gamintojų automobiliuose. Jie gali būti integruojami į vairo kolonėlę arba kaip atskiri davikliai.

Kompanija "Kostal", pastaruosius 50 metų būdama aktyvia rinkos dalyve, jau užsitarnavo savo gerą vardą.

Šis straipsnis yra parengtas naudojant automobiliudalys24.lt informaciją.

Daugiau informacijos – www.kostal.com

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite