Angle down Atgal

Košmariški sapnai. Kaip juos suprasti?

Beprasmių sapnų nebūna. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į besikartojančius sapnus. Patys populiariausi sapnai suskirstyti į 6 kategorijas.

1. Sapnas, kuriame jūs tarp kitų žmonių - visiškai nuogas

Jūs sapnuojate, kad esate jums gerai žinomoje vietoje - darbe, mokykloje, universitete, esate apsuptas žmonių. Bet su siaubu suvokiate, kad esate visiškai nuogas, kad visi į jus ima spoksoti. Jums tampa nepakeliamai gėda, tačiau neturite kuo prisidengti, tad apima siaubas.
Šie sapnai jums praneša, kad labai norite būti priimtas vienos ar kitos grupės žmonių ir jums nesiseka to pasiekti.

2. Sapnuojate, kad jus kažkas persekioja
Tokiame sapne jūs aiškiai suvokiate, kad jus persekioja kažkas baisaus, jums labai baisu ir bandote nuo persekiotojo pabėgti. Tačiau negalite pajudėti iš vietos arba judate nepaprastai lėtai, tarsi būtumėte įstrigęs kažkokioje tirštoje košėje.
Tokius sapnus sapnuoja tie, kurie ima labai smarkiai išgyventi dėl kažkokio įvykio savo gyvenime, arba smarkiai dėl kažko apgailestauja.

3. Sapnuojate, kad dėl kažko išgyvenate arba kažkas kelia skausmą.
Sapnuoti galite ir tai, kad skauda ne tik jums, bet ir žmogui, kurį labai mylite. Tai gali būti dėl artimojo mirties, gyvatės, voro įgėlimo ir pan.
Tačiau dažniausiai tokius sapnus sapnuoja žmonės, kuriuos tikrai kankina kažkoks fizinis skausmas dėl traumos ar ligos.

4. Sapnuojate, kad krentate
Šie košmarai - jūs krentate iš didelio aukščio, nuo pastato, iš medžio, arba krentate į bedugnę.
Dažniausiai tokius sapnus sapnuojame, kai gyvenime susiduriame su situacijomis, keliančiomis didelį stresą. Greičiausiai jūsų gyvenime prasidėjo nesėkmių periodas.

5. Sapnai, kuriuose patenkate į spąstus
Jūs sapnuojate, kad klaidžiojate labirinte, ar kitoje vietoje, iš kurios negalite ištrūkti. Vaikštote ratais ir jums labai baisu.
Kai sapnuojate tokius sapnus, pašokate iš lovos, išpiltas šalto prakaito. Ir jaučiate, kad esate apimtas siaubo, kuris vis dar tęsiasi. Dažniausiai toks sapnas reiškia, kad ir gyvenime jaučiatės lyg spąstuose, arba kažkokioje situacijoje, iš kurios bandote ištrūkti.

6. Sapne negalite ištarti nė žodžio
Bandote rėkti, išsižiojate, tačiau negalite nė garso išleisti. Dažniausiai norite rėkti, patekę į baisią situaciją, pasišaukti pagalbos, bet negalite to padaryti ir jums labai baisu, kad jūsų šauksmas - nebylus.
Tokius sapnus sapnuoja žmonės, kurie kažkokioje gyvenimo situacijoje pasijuto bejėgiai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite