Angle down Atgal

Koronavirusu užsikrėtę T. Hanksas su žmona sugrįžo į Ameriką: būklė pagerėjo

Prieš dvi savaites Australijoje besifilmavęs Holivudo aktorius Tomas Hanksas su žmona Rita Wilson pranešė, kad užsikrėtė koronavirusu. Kurį laiką Gold Kousto ligoninėje praleidusi kino žvaigždė šeštadienį pasidžiaugė, kad jau galėjo sugrįžti namo.

63 metų T. Hanksas ir jo bendraamžė žmona buvo izoliuoti ligoninėje Gold Kouste Rytų Australijoje. T. Hanksas į Gold Koustą atvyko dėl būsimo filmo apie Elvį Presley, kurį režisuos australas Bazas Luhrmannas. Čia T. Hanksas vaidins legendinio dainininko ilgametį vadybininką Tomą Parkerį.

Šeštadienį savo socialiniame tinkle T. Hanksas rašė, kad jau jaučiasi gerai.

„Mieli žmonės, jau esame namuose ir, kaip ir visa likusi Amerika, galime džiaugtis saviizoliacija“, – grįžimu į namus džiaugėsi aktorius.

Kino žvaigždė dėkojo Australijos medikams, kurie jiems su žmona suteikė reikalingą pagalbą ir priežiūrą.

„Labai ačiū Australijos medikams, kurie mus prižiūrėjo. Jūsų dėka galėjome greičiau sugrįžti į namus JAV.“

Nuo 1988-ųjų romantiškus santykius puoselėjanti pora apie koronaviruzo diagnozę prakalbo kovo 12 d. Tuomet jie tikino, kad juos krėtė šaltis, o raumenų skausmai buvo labai stiprūs.

„Jautėmės labai pavargę, atrodė, kad peršalome, bet visą tai lydėjo ir stiprūs raumenų skausmai. Abu turėjome temperatūros, o Ritą krėtė šaltis“, – pasakojo T. Hanksas.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite