Angle down Atgal

Koronavirusu užsikrėtė Radviliškio ligoninėje besigydęs pakruojietis

Koronavirusas diagnozuotas Pakruojo gyventojui, besigydžiusiam Radviliškio ligoninėje. Apie tai penktadienį socialiniame tinkle Facebook pranešė Pakruojo rajono meras Saulius Margis.

„Gavau informaciją apie dar vieną užfiksuotą COVID-19 atvejį. Koronavirusas nustatytas asmeniui iš Pakruojo. Šis susirgimas susijęs su koronaviruso židiniu Radviliškio ligoninėje – asmuo ten gydėsi ir nors ligos simptomų nejautė, buvo patikrintas profilaktiškai, ir testas parodė teigiamą rezultatą.
Šiuo metu asmuo gydosi ambulatoriškai, kontaktą su juo turėję asmenys izoliuojasi. Tai ketvirtas COVID-19 atvejis rajone.

Sulaukiau klausimų apie sergančiųjų maršrutus. Informaciją, kur sergantys lankėsi, su kuo bendravo ir turėjo artimą kontaktą, fiksuoja Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai. Tokių asmenų maršrutai skelbiami čia:
https://nvsc.lrv.lt/…/covid-19-atveju-epidemiologinio-tyrim….
Informacijos Nacionalinio visuomenės sveikatos centras nuo gyventojų neslepia, o teikia tik tokią, kuri leidžiama pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą ir kurią suteikia patys sergantieji, kai būna apklausiami. Tikimasi supratimo ir tolerancijos sergančiųjų ir jų artimųjų atžvilgiu.

Reaguojant į Radviliškio ligoninėje susiklosčiusią COVID-19 užsikrėtimų situaciją bei didėjantį šių atvejų skaičių mūsų rajone, kol kas iki spalio 1-osios Pakruojo ligoninėje ribojamas ligonių lankymas (vėliau priklausys nuo situacijos). Konsultacinės poliklinikos darbas toliau vyksta įprastu rėžimu, laikantis visų higienos reikalavimų.

Atsižvelgiant į rajone augti pradėjusį COVID-19 atvejų skaičių, bus imamasi griežtesnių priemonių situacijai suvaldyti ir gyventojams apsaugoti. Pirmadienį į posėdį renkasi savivaldybės ekstremaliųjų situacijų komisijos nariai, seniūnai, rajono ugdymo įstaigų vadovai, bibliotekos ir kultūros centrų direktoriai, kitų atsakingų įstaigų atstovai “, – skelbia S. Margis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite