Angle down Atgal

Koronavirusas plinta Pakruojyje – serga 106 asmenys

Penktadienio vakarą Pakruojo rajono meras Saulius Margis savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo informacija apie COVID-19 situaciją rajone.

Mero teigimu, situaciją nuspėti labai sunku, nes skaičiai keičiasi kasdien, o virusas ir toliau grėsmingai plinta rajono įstaigose ir kolektyvuose.

„Rajone trečiadienį ir ketvirtadienį užfiksuoti 22 nauji koronaviruso atvejai. 1 asmuo pasveiko. Naujų atvejų skaičius kasdien labai skirtingas – jei trečiadienį buvo užfiksuoti 2 atvejai, tai ketvirtadienį – 20 atvejų. Šiandienos duomenų dar nėra.

COVID-19 diagnozuotas senyvo amžiaus asmeniui, kuris į gydytojus kreipėsi dėl prastos sveikatos būklės. Asmuo šiuo metu izoliuojamas ir gydomas Pakruojo ligoninėje.

Koronavirusas taip pat nustatytas Rozalimo ambulatorijos darbuotojui, tačiau asmuo jau kurį laiką izoliavosi, nes kontaktavo su sergančiu. Pirmas susirgimo atvejis užfiksuotas savivaldybės priešgaisrinės tarnybos, Linkuvos ugniagesių komandos darbuotojui.

Prasčiausia situacija Linkuvos socialinės globos namuose (Linkavičių k.), prieš kurį laiką nustačius pirmą susirgimą, jau žinoma, kad dar serga 5 šių namų gyventojai ir 2 darbuotojai.

Koronavirusas toliau plinta kontaktuojant sergantiems šeimų nariams ir kolegoms.

Iš viso šiuo metu COVID-19 rajone serga 106 asmenys.

Per visą laiką rajone nustatyti 132 koronaviruso atvejai, 25 asmenys yra pasveikę, 1 asmuo mirė.

Saugokite save ir artimuosius“, – skelbiama mero įraše. 

 

 

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite