Angle down Atgal

Koronavirusu netikėjęs vyras vos nemirė susirgęs šia infekcija

Sunkvežimio vairuotoju dirbantis vyras teigė esąs įsitikinęs, kad pandemija jo „nepaveiks“ ir liga pavojinga tik vyresnio amžiaus žmonėms. Tačiau jis pakeitė savo nuomonę, kai vos nemirė nuo sunkių koronaviruso komplikacijų.

 

41 metų sunkvežimio vairuotojas Anilas Gharmalkaras manė, kad jis yra per daug sveikas, kad pagautų COVID-19.

„Aš turėjau draugą, kuris dirbo slaugytoju Niujorke, todėl teko girdėti, kokia siaubinga situacija ligoninėse. Tačiau tikėjau, kad esu sveikas ir tvirtas, be to, gyvenu Parsono kaime, Kanzaso valstijoje, kur nėra didelių žmonių srautų“.

Vyras pripažįsta, kad į paniką dėl koronaviruso jis žvelgė su pašaipia šypsena ir visai nesibaimino.

Tačiau dabar, praėjus septyniems mėnesiams po to, kai jam buvo diagnozuotas koronavirusas, Anilas vis dar silpnas, pavargęs ir jaučia dusulį. Jis susiduria su tracheotomijos padariniais. Liga per plauką nepasiglemžė vyro gyvybės.

„Į ligoninę mane vežė mama, ji nenaudojo apsaugos priemonių ir nors kelionė truko apie 20 minučių, paskutinė mintis prieš pajungiant mane prie plaučių ventiliavimo aparato buvo: „O Dieve, aš nužudžiau savo šeimą“, - pasakoja vyras.

Anilas sako, kad gydytojai „kovojo velniškai“ ir neskaičiavo darbo valandų, kad išgelbėtų jo gyvybę.

„Tai mane gąsdina, jei išgelbėti mane reikėjo tiek pastangų ir priežiūros, ar užteks medikų pajėgų kitiems taip pat sergantiem pacientams".

Anilas pripažįsta, kad dabar daug labiau rūpinasi savo sveikata.

„Nuo to laiko, kai susirgau, daugiau neabejoju šio viruso keliama grėsme, saugausi ir kitų ligų", - tikino vyras.

Parengta pagal www.dailystar.co.uk

 

 

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite