Angle down Atgal

Kontrabandinių cigarečių „lazdos“ – lengvojo automobilio slenksčiuose

Antradienį Kybartų kelio posto muitinės pareigūnai sulaikė cigarečių kontrabandą: patikrinę iš Rusijos įvažiavusį lengvąjį automobilį „Mercedes Benz“ rado apie 290 pakelių cigarečių.

Rugpjūčio 13-ąją, iš Rusijos Federacijos srities per Kybartų kelio postą į Lietuvą lengvuoju automobiliu „Mercedes Benz“ atvažiavęs Rusijos pilietis D. D., muitinės pareigūnams nedeklaravo papildomai vežamų prekių. Nuodugniai apžiūrėję įtartiną automobilį, muitininkai automobilio slenksčiuose įrengtose slėptuvėse aptiko kontrabandinių cigarečių. Kontrabandinės cigaretės buvo supakuotos į ilgas, patogias slėpimui „lazdas“, ir eilėmis sukištos į „Mercedes Benz“ automobilio slenksčius. Muitinės pareigūnams dėl kontrabandinių cigarečių, kurios slepiamos automobilių gamyklinėse ertmėse, dažnai tenka imti ir rimtesnius įrankius. Prapjovus automobilio slenksčius paaiškėjo, kad čia esančioje ertmėje iš viso slėpti 290 pakelių cigarečių „NZ gold“, pažymėtų rusiško pavyzdžio banderolėmis.

Muitinės pareigūnai sulaikė cigaretes ir automobilį, o pažeidėjui surašė administracinio nusižengimo protokolą. Už šią kontrabandą gresia piniginė bauda, nelegaliai gabentų tabako gaminių ir automobilio konfiskavimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite