Angle down Atgal

Kontrabandą į Lietuvą baltarusis vežė automobilyje įrengtose slėptuvėse

Šumsko punkte pareigūnai sulaikė baltarusį, kuris į Lietuvą automobilio slėptuvėse bandė įvežti daugiau kaip tūkstantį pakelių cigarečių.

Antradienį Šumsko punkte VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Kenos pasienio užkardos pasieniečiai ir ten dirbę muitininkai tikrino į Lietuvą vykusį automobilį „Peugeot Partner“. Baltarusijoje registruotą transporto priemonę vairavo 39-erių šios šalies pilietis.

Pasieniečiams kilus įtarimų, kad užsienietis gali vežti neteisėtą krovinį, nuspręsta automobilį patikrinti mobiliąja rentgeno kontrolės įranga. Paaiškėjo, kad "Peugeot Partner” yra įrengtos slėptuvės kontrabandai gabenti.

Iš automobilio dugno ir iš ertmių po lubų apmušalais pasieniečiai ir muitininkai ištraukė 1386 pakelius cigarečių ,,NZ Gold” ir ,,Minsk Capital” su Baltarusijos akcizo ženklais. Tokio krovinio vertė, įskaičiavus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, yra apie 4 tūkst. eurų.

Vairuotojas, transporto priemonė ir neteisėtai gabenti tabako gaminiai perduoti muitinės pareigūnams, kurie toliau tiria šį įvykį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite