Angle down Atgal

Konteinerius perkels

Įgyvendinamas projektas, kurio metu statomi pusiau požeminiai konteineriai. Vienur jie jau stovi, įrengtos aikštelės, kitur darbai dar vyksta.

Dėl vienos vietos, prie V. Ruokio 3 namo, yra keli klaustukai. Redakcijoje apsilankė net keli šio namo gyventojai.

G. Kaniušas papasakojo, kad parinkta vieta netoli jų namo negali būti užimta konteineriais, mat jau senokai tas žemės gabalas privatizuotas.

„Tas sklypelis ne mano, savininko nepažįstu, jis kaunietis. Bet reiktų išsiaiškinti, kas davė leidimą parduoti mažą žemės lopinėlį valdiškos žemės tarp daugiabučių. Ir kodėl ta vieta parinkta konteineriams?“, - klausė vyras.

Netrukus duris pravėrė kita gyventoja iš V. Ruokio gatvės. „Mes visai neturime žalumos. Stato konteinerius prie pat namo, o vieną iš gražių beržų žada nupjauti. Labai gaila medžio, gal tuos konteinerius gali perkelti toliau?“, - klausė moteris.

Skambinome ir apie šias problemas kalbėjomės su Kaišiadorių miesto seniūne G. Pavasaryte. Pasak seniūnės, kas pardavė žemę, ji nežinanti.

„Buvo susirinkimas su gyventojais, medžių tikrai kirsti neketiname. Paaiškėjus, kad aras su trupučiu yra privatus, ieškosime konteineriams kitos vietos“, - sakė seniūnė. Tad dėl medžių nerimauti gyventojams nėra ko. O apie pirkimą – pardavimą parašysime vėliau, jei kas nors paaiškės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite