Angle down Atgal

Konsultacijos su gydytojais Dainų pirminės sveikatos priežiūros centre vyksta kitaip

Dainų pirminės sveikatos priežiūros centras dalinasi informacija, kaip įstaigoje teikiamos sveikatos priežiūros paslaugos per karantiną šiuo metu.

Pranešama, kad registracija vyksta tik telefonu. Paskambinus į registratūrą, reikia užsiregistruoti nuotolinei šeimos, vidaus ar vaikų ligų gydytojo konsultacijai. Užsiregistravus laukti kol gydytojas ar slaugytoja susisieks su Jumis. Tik gydytojas ar slaugytoja gali užregistruoti atvykti į polikliniką tiesioginei konsultacijai pas gydytojus specialistus, laboratoriją, skiepijimams ar kt.. Pacientai patys registruotis gydytojų specialistų konsultacijoms negali.

Teikiant paslaugas, prioritetai išlieka nuotolinės gydytojų konsultacijos, tačiau jei dėl specifikos nuotolinė paslauga negali būti suteikta, gydytojas kviečia pacientą atvykti.

Be išankstinės registracijos atvykę pacientai į įstaigą neįleidžiami, išskyrus būtinąją pagalbą.

Pacientams virš 60 metų ar sergantiems lėtinėmis ligomis (onkologinėmis, cukriniu diabetu, širdies nepakankamumu, sisteminėmis jungiamojo audinio ligomis), yra numatytos tam tikros valandos, tiesioginio kontakto paslaugoms teikti.

Pabrėžiama, kad į įstaigą pacientai įleidžiami likus ne daugiau kaip 10 min. iki paskirto vizito laiko, prieš tai patikrinus registracijos duomenis. Atvykus į polikliniką bus matuojama temperatūra.

Būtina dėvėti apsauginę kaukę. Su pacientu atvykti gali tik vienas lydintis asmuo. Su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Visais klausimais į Dainų PSPC galite kreiptis telefonais:
841552813 841552878 841552 818
Neprisiskambinus, skambutis bus užregistruotas ir pagal galimybes Jums perskambins artimiausiu laiku.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite