Angle down Atgal

Konkursas „Tvari Kalėdų eglutė“

Šv. Kalėdos – tai pati jaukiausia metų šventė, kuri neįsivaizduojama be pagrindinio jos simbolio – eglutės. Kiekvienuose namuose ji skirtinga ne tik savo išvaizda bei dekoracijomis, bet ir kitokia kilme (tradicinės, unikalios, vienetinės, dirbtinės, gyvos). Tačiau kokia eglutė bebūtų labai svarbu suprasti, kad ir besiruošiant šiai šventei bei kuriant savo stebuklų eglutę nebūtina vaikytis naujausių madų. Pasirenkant draugiškesnį gamtai namų puošybos būdą galima priimti daug puikių ir tvarių sprendimų, tereikia trupučio noro ir pastangų prisidėti prie švaresnės aplinkos.

O ar tvariai šioms šventėms ruošėsi Šiaulių regiono gyventojai? Tam išsiaiškinti ŠRATC skelbia nuotraukų konkursą „Tvari Kalėdų eglutė“!

Kas yra tvari Kalėdų eglutė? Tai Jūsų rankomis sukurta unikali Kalėdų eglutė ar jos papuošimai, kurie sukonstruoti iš gamtai draugiškų arba nebereikalingų medžiagų. Tokia eglutė pasižymi natūralumu ir minimalizmu bei spindi jaukumu ir šiluma.

Kokie prizai laukia?

Visi laimėtojai bus apdovanoti nauja Danguolės Kandrotienės knygele „Berniukas ir maišiukas“, kuri nagrinėja aplinkosaugines problemas ir moko vaikus rūšiuoti.

Kas ir kaip gali dalyvauti konkurse?

Konkurse gali dalyvauti tik Šiaulių regiono (Akmenės, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių rajonų ir Šiaulių miesto) gyventojai.

Dėkite savo tvarios Kalėdų eglutės nuotraukas į šio konkurso facebook paskyroje komentarus arba siųskite jas el. paštu s.bubiene@sratc.lt ir Jūs jau dalyvaujate*!

*ŠRATC pasilieka teisę šalinti nuotraukas, kuriose esanti Kalėdų eglutė neatitinka tvarumo koncepcijos.

Kiek laiko truks konkursas?

2021-12-23 iki 2021-12-31.

Nugalėtojas bus skelbiamas 2022 m. sausio 3 d.

Kaip bus išrinkti nugalėtojai?

Skelbsime 3 nugalėtojus, kurių du išrinks ŠRATC facebook paskyros sekėjai, paspaudę daugiausiai like po nuotraukomis, o trečiajį nugalėtoją išrinks ŠRATC darbuotojai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite